REKLAMA

Porzucone odpady w gm. Staroźreby. Wójt: Wysoka nagroda za wskazanie sprawcy!

REKLAMA

Jak informowaliśmy, w minioną sobotę na terenie miejscowości Bromierz Nowy zostały porzucone odpady w pojemnikach typu mauzer. Wójt gminy Staroźreby wyznaczył wysoką nagrodę dla osoby, która pomoże w ustaleniu sprawców tego przestępstwa.

Prokuratura Rejonowa w Płocku prowadzi postępowanie w sprawie porzucenia 22 mauzerów z nieznaną substancją na prywatnym terenie w gminie Staroźreby, w miejscowości Bromierz Nowy. Zgodnie z przepisami, to właściciel terenu musi na własny koszt uprzątnąć chemikalia, jeśli sprawcy nie zostaną znalezieni. W związku z tym, wójt gminy Staroźreby, Kamil Groszewski, zaapelował o pomoc i wyznaczył wysoką nagrodę.

– Zwracam się z apelem do Państwa o to, czy ktoś widział w ostatnim czasie jakiś ciągnik z przyczepami, przewożący podobne pojemniki lub jakiś samochód przewożący takie mauzery przejeżdżający przez naszą Gminę, a w szczególności przez miejscowości Bromierz, Nowy Bromierz, Bromierzyk, Nowy Bromierzyk, Przeciszewo, Przedbórz, Dlużniewo? Dla osoby bądź osób, które pomogą w ustaleniu sprawcy bądź sprawców, czeka nagroda finansowa – 10.000 tys. zł – anonimowość gwarantowana – przekazał wójt Kamil Groszewski.

Każdy, kto ma wiedzę na ten temat, może skontaktować się z Posterunkiem Policji w Staroźrebach lub Urzędem Gminy.– Proszę również o wzmożoną czujność nas wszystkich, ponieważ skala takiego procederu szerzy się coraz bardziej. Obserwujmy swoją okolicę i w razie potrzeby informujmy od razu Urząd Gminy lub Policję – przekazał wójt gminy Staroźreby.

Znów porzucono szkodliwe odpady. Sprawę przejęła prokuratura

Fot. FB wójta miny Staroźreby, Kamila Groszewskiego
Fot. FB wójta miny Staroźreby, Kamila Groszewskiego
Fot. FB wójta miny Staroźreby, Kamila Groszewskiego
Fot. FB wójta miny Staroźreby, Kamila Groszewskiego
Fot. FB wójta miny Staroźreby, Kamila Groszewskiego

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Komentarze 3

  1. Lysy says:

    Może to wójt ze swoimi kolesiami nawoził ….

  2. Lysy says:

    Anonimowość w gm Staroźreby 🤣🤣🤣🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣

  3. A może to: says:

    Leśna fotowoltaika?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU