Portret Kobiety z wyjątkową nagrodą

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już dzisiaj, 15 listopada, w NovymKinie Przedwiośnie odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu “Portret kobiety”. Tym razem na uczestniczki czeka wyjątkowa nagroda – upominek ufundowany przez Płocką Orkiestrę Symfoniczną.

O godzinie 18 rozpocznie się “Portret kobiety”, podczas którego przedpremierowo zostanie wyświetlony film “Światło między oceanami”.

Nie zabraknie również konkursu happy seats, w którym rozlosowane będą upominki. Jednym z nich będzie wyjątkowa nagroda, ufundowana przez Płocką Orkiestrę Symfoniczną – zapewniamy, że warto ją zdobyć.

Oczywiście, jak zawsze, NoveKino Przedwiośnie zapraszamy także na gorącą herbatę oraz ciastko. Bilety na seans w cenie 15 złotych.

ŚWIATŁO MIĘDZY OCEANAMI

Bohater wojenny Tom Sherbourne przyjmuje posadę latarnika na bezludnej wyspie u wybrzeży Australii. Wkrótce przybywa do niego ukochana żona Isabel. Zakochani żyją tu szczęśliwie w rytmie przypływów i odpływów oceanu. Ich największym, niespełnionym pragnieniem jest dziecko.

Miesiące bezowocnych starań, dwa poronienia i pogłębiające się uczucie oddalenia zaczyna wpędzać Isabel w depresję. I wtedy zdarza się cud: do wybrzeży wyspy dobija mała łódź, na której pokładzie Tom znajduje martwego mężczyznę i żywe niemowlę. Pod namową Isabel, wiedziony odruchem serca, Tom łamie swoje surowe zasady i godzi się przyjąć dziecko jako własne. Szczęście świeżo upieczonych rodziców wkrótce zaczyna blaknąć, gdy okazuje się, że w okolicy od miesięcy zrozpaczona matka poszukuje zaginionego męża i maleńkiego dziecka.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji