REKLAMA

Porsche go nie uchroniło. Teraz kilka miesięcy postoi w garażu

REKLAMA

Pędził porsche w terenie zabudowanym do momentu namierzenia go przez grupę Speed. Policjanci zatrzymali uprawnienia kierowcy, który otrzymał też wysoki mandat i 10 punktów karnych.

Do tego zdarzenia doszło 14 kwietnia na drodze krajowej nr 62 w miejscowości Czerwińsk nad Wisłą. Policjanci z grupy Speed, patrolujący ten teren, zauważyli pędzące porsche. Jak zmierzyli, pomimo terenu zabudowanego, kierowca tego pojazdu jechał z prędkością 116 km/h.

– Jazdę kierowcy porsche przerwali policjanci. 33-latek z Gostynina za zignorowanie przepisów stracił na trzy miesiące uprawnienia do kierowania pojazdami. Mundurowi nałożyli na niego wysoki mandat oraz wpisali na jego konto 10 pkt karnych – informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji.Przypomina również, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych i to często tych najtragiczniejszych w skutkach.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 8

 1. stać go says:

  na porshe, to też na kierowcę

 2. Ciekawy says:

  Ciekawe czy ci z grupy speed jeżdżą przepisówo? Napewno nie bo oni to wielcy policjanci!

 3. Edzio says:

  Brawurowa akcja Policji

 4. KBN says:

  Porsche postoi w garażu???!!! To zabrali mu prawko czy fure, bo już sam nie wiem

 5. Luki says:

  Serio nie macie o czym pisać ? Co czytelników obchodzi ze ktoś stracił prawko. Niech policja zajmę się włamaniami i kradzieżą a nie chwała się ze zabrali komuś prawko, mega wyczyn kur… jeszcze podnieta bo kierowcy porsche 🤣🤣

  • Nie pierwszy i nie ostatni przypadek. says:

   Nikt Ci nie każe czytać artykułu. Mnie np to interesowało bo gość ma Porsche i mu wszystko wolno a tu bęc. 33 latek i takie auto?skąd? za co ? Dobrze sprawiedliwość go dopadła. Aczkolwiek pewnie nic go to nie nauczy

   • Gość says:

    Pewnie pracuje po 20 godzin na dobę to go stać a nie jak niektórzy po 8 godzin i leżą do góry wentylem i narzekają jak to jest źle i że się im wszystko należy. Haaaaa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU