REKLAMA

Poranne zderzenie w Płocku [AKTUALIZACJA]

REKLAMA

W piątek rano otrzymaliśmy informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Płocku, na skrzyżowaniu ulic Łukasiewicza i Nowowiejskiego.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez czytelnika, 22 marca w godzinach porannych na skrzyżowaniu ulicy I. Łukasiewicza i A. J. Nowowiejskiego, doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na miejsce przyjechały trzy karetki pogotowia ratunkowego, Państwowa Straż Pożarna oraz policja.

– Ze wstępnych informacji, które otrzymałam wynika, że nie ma już obecnie utrudnień w ruchu – powiedziała nam sierż. sztab. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. – Doszło do zderzenia dwóch busów – dodała wyjaśniając, że na miejscu trwają jeszcze czynności.

Będziemy informować o szczegółach tego zdarzenia.

PowiązaneTematy

Aktualizacja

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez rzecznik płockiej policji, do zdarzenia doszło parę minut po 9 rano.

– Według wstępnych ustaleń, kierujący oplem 24-letni mężczyzna nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i uderzył w reanult traffic, którym kierował 44-letni mieszkaniec powiatu płockiego. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi, sprawca został ukarany mandatem karnym – wyjaśnia sierż. sztab. Marta Lewandowska.