REKLAMA

POPO: Mamy finał i po raz pierwszy zwycięstwo Belga!

REKLAMA

Te dni zleciały naprawdę szybko. W sobotę zakończyły się rozgrywki przedstawicieli 20 państw świata podczas Płock Orlen Polish Open 2018. Zwycięzcą najważniejszej konkurencji został Belg Joachim Gerrard.

9 czerwca rozstrzygnął się finał singla mężczyzn. Zwycięzcą 24. Płock Orlen Polish Open został najwyżej
rozstawiony Joachim Gerrard. W finale Belg pokonał Hiszpana Martina de la Puente (nr 4) 6:2, 6:3.

PowiązaneTematy

– Jak nie można oceniać dnia przed zachodem słońca, tak samo nie powinno się wyciągać wniosków po zaledwie kilku punktach. Trzech dotychczasowych rywali odebrało Gerrardowi zaledwie dwa gemy, natomiast de la Punte
zrobił to w kilka minut. Trzeba jednak podkreślić, że Belg nie od razu wszedł na swój właściwy poziom. Gdy już to zrobił, Hiszpanowi nie pomagał nawet doping publiczności, która wolała obejrzeć bardziej zacięty pojedynek – informuje biuro prasowe POPO.

W drugim de la Puente nadal wygrywał wymiany w sposób bardziej efektowny, za to Gerrard zdobywał ich znacznie więcej, bo grał lepiej i równiej.– Jeśli coś można zarzucić temu finałowi, to chyba tylko to, że skończył się za szybko – podsumowują w POPO.

Tradycyjnie po szczegóły odsyłamy na plockorlenpolishopen.pl, a kibiców tenisa już zapraszamy na przyszłoroczny, jubileuszowy, 25. Płock Orlen Polish Open.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU