Ponad setką na al. Piłsudskiego i spora kradzież w sklepie spożywczym

REKLAMA

W środę płoccy policjanci otrzymali zgłoszenie o sporej kradzieży artykułów spożywczych i zatrzymali kierowcę, który z dużą prędkością poruszał się al. marszałka Józefa Piłsudskiego.

6 lutego, jak informuje Komenda Miejska Policji w Płocku, doszło do 16 kolizji, z czego aż 13 miało miejsce na terenie miasta. Poważne zagrożenie tego dnia spowodował kierowca, który jechał al. M. Józefa Piłsudskiego i znacznie przekroczył prędkość.

– Wczoraj policjanci płockiej drogówki zatrzymali prawo jazdy kierującemu, 32-letniemu mężczyźnie z powiatu płońskiego, który w centrum Płocka, na al. Piłsudskiego, poruszał się z prędkością ponad 100 km/h – informuje sierż. szt. Marta Lewandowska z KMP w Płocku.

W środę funkcjonariusze z Płocka otrzymali też zawiadomienie o kradzieży artykułów spożywczych o wartości ponad 1250 zł. Do kradzieży doszło przy ul. Otolińskiej. Policjanci są w trakcie ustalania tożsamości złodzieja.

PowiązaneTematy

Tego dnia do izby wytrzeźwień doprowadzono 3 osoby.

Gdzie radar?

7 lutego policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego pełnić będą służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem: w godz. 6-14 na trasie Płock – Wyszogród DK62 oraz na terenie gm. Bodzanów i Mała Wieś.