Pomysł na wakacje? WakePark i Czysta Forma Studio mają gotową ofertę!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Wakacje trwają w najlepsze. Część dzieci wyjechała na kolonie, część została w domach. Jeśli wasze dziecko lubi aktywny wypoczynek, sport i rekreację, to propozycja WakeParku i Czysta Forma Studio będzie dla niego idealna! Specjalnie z okazji wakacji została przygotowana oferta, która ma w dużym stopniu zaangażować dzieci do wspólnego, sportowego wypoczynku i aktywności fizycznej.

W tym roku Czysta Forma Studio, na czele z instruktorem jazdy na rolkach Tomaszem Arauczem, oraz Wake Park zdecydowanie postawili na ruch najmłodszych. Organizują wakacje dla dzieci i młodzieży, nie tylko z Płocka, ale również okolic. Czas, który będzie nie tylko zabawą, przygodą, ale też da szansę do nauki samodzielności, aktywności sportowej, współpracy w grupie oraz nawiązaniu nowych, wartościowych przyjaźni. To zajęcia sportowo-rozrywkowe, które mają na celu pokazanie dzieciom, że sportowe spędzanie wolnego czasu przynosi bardzo wiele korzyści.

WakePark - wakacje w mieścieZajęcia odbywać się będą od godziny 9 do godziny 16, w dwóch turnusach. Pierwszy z nich rozpocznie się już za kilka dni – potrwa od 18 do 22 lipca. Kolejny zaplanowany jest od 25 do 29 lipca. Z pewnością dla każdego z uczestników to będą cztery intensywne dni!

W programie znajdą się zajęcia chociażby z jazdy na rolkach, nauka pływania na wakeboardzie, akrobatyki, chodzenia po linie, piłki plażowej oraz tańca. Poza nimi, dzieci mogą liczyć na wiele gier, zabaw oraz animacji. Organizatorzy zapewniają, że każdy w tej całej gamie propozycji znajdzie coś dla siebie.

Liczba miejsc jest, niestety, ograniczona, dlatego warto już teraz zgłaszać się na listę uczestników. Można to zrobić drogą mailową na adres biuro@wakepark.eu lub telefonicznie pod numerem: 692-620-443.

Koszt uczestnictwa w zajęciach to 399 złotych. Cena, oprócz wszystkich atrakcji, obejmuje również posiłek, ubezpieczenie oraz pamiątkowy materiał zdjęciowo-filmowy.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji