Polskie drogi – jak jeździ Płock?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W 110 odcinku cyklu “Polskie drogi” napotkaliśmy sytuację, jaka miała miejsce w Płocku. Nieostrożność doprowadziła do kolizji i uszkodzeń samochodów.

Ulica Chopina w Płocku. Korek w stronę ulicy NSZ. Nagle, jadącemu w stronę dworca PKP kierowcy wyjeżdża z lewej strony auto. Kolizja staje się faktem.

Tę scenę z płockiej ulicy możecie obejrzeć w 5.27 minucie filmu, ale warto obejrzeć cały odcinek “Polskich dróg”.

“Jeden obraz wart więcej, niż tysiąc słów” – pisze autor cyklu tłumacząc, że właśnie dlatego stworzył serię filmików. – Ma ona przede wszystkim charakter edukacyjny. To właśnie dzięki takim nagraniom wszyscy mamy niepowtarzalną okazję uczyć się na błędach innych. Uważam, że wszyscy powinni zaopatrzyć się w takie czarne skrzynki, które mogą udzielić cennych informacji w trakcie wyjaśniania okoliczności zdarzeń drogowych, w których przecież wszyscy możemy – oczywiście, oby nie – uczestniczyć – wyjaśnia.

Po co nam kamerka w samochodzie? Kierowca pokazuje interwencję płockiej policji

Podziel się:

2 komentarze

  1. stary-kierownik na

    Płock przejedzie całe miasto lewym pasem. Większość kierowników jak wyjedzie przy galerii Wisła to ustawi się na lewy pas i będzie tak jechać tym pasem do starego cmentarza. To jakaś masakra jest. A ja już wielokrotnie widziałem tak jadącą straż miejską nawet.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji