REKLAMA

Poloniada 2014 [ZDJĘCIA, FILM]

REKLAMA

15 marca rozpoczęła się Poloniada, czyli targi kultury i promocji miast i regionów. W Orlen Arenie ustawiły się stoiska blisko 40 polskich samorządów.

Wystawcy prezentowali ofertę swoich regionów w różnej formie – od najbardziej popularnych ulotek, poprzez nietypowe stroje aż po regionalne smakołyki jak ciasta, chleb czy pierogi. Filmy promocyjne goszczących w Płocku samorządów można było obejrzeć na dużym ekranie, natomiast na scenie występowały zespoły regionalne z całej Polski. Krótki występ dał również zespół DeMono, który promował swoją najnowszą płytę. Większy występ tego zespołu z Płocką Orkiestrą Symfoniczną odbędzie się już 4 kwietnia w sali koncertowej PSM.

[button link=”http://petroecho.pl/poloniada-plock-o-co-tu-chodzi” size=”medium” color=”default”]Poloniada – kogut znoszący złote jaja?[/button]

Dla dzieci niewątpliwą atrakcją były warsztaty taneczne z Martą Wiśniewską, czyli popularną Mandaryną. Taniec mogliśmy oglądać także w wykonaniu studia tańca Show Time.

Jutro drugi dzień targów, a jeszcze dzisiaj wieczorem Gala Kogutów, czyli nagrody dla nominowanych samorządów za najlepszą promocję swojego regionu.Zobaczcie zdjęcia i filmy z dzisiejszego dnia Poloniady.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 0

  1. Inka says:

    Nie umiem pojąć jak to działa.. Nikogo poza wystawcami tam nie było.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU