REKLAMA

Politechnika Warszawska otworzyła się na przyszłych studentów

REKLAMA

Jak co roku, płocka filia Politechniki Warszawskiej otworzyła swoje drzwi dla przyszłych absolwentów szkół ponadgimnazjalnych. Impreza odbyła się w piątek, 8 kwietnia, w gmachu głównym przy ulicy Łukasiewicza.

Przyszli studenci mogą wybrać spośród 5 kierunków oferowanych przez Politechnikę: Budownictwo, Inżynieria środowiska, Mechanika i budowa maszyn, Technologia chemiczna, Ekonomia. Podczas drzwi otwartych przyszli kandydaci na studia zapoznali się z warunkami rekrutacji.

– Kierunki oferowane w Płocku to kierunki, po których znacznie wzrasta szansa na znalezienie dobrej pracy – mówił prorektor Politechniki Warszawskiej, prof. Janusz Zieliński.

Podkreślono także, że pracodawcy od lat cenią sobie współpracę z absolwentami tej uczelni.Studiowanie to jednak nie tylko nauka. Podczas piątkowego wydarzenia przyszli studenci mieli okazję zapoznać się z życiem akademickim. Studenci Politechniki zachęcali młodszych kolegów, chwaląc się sprawnie organizowanymi Juwenaliami, akcjami charytatywnymi czy Wyborami Miss i Mistera uczelni.

Podczas Drzwi Otwartych swoje stoiska zaprezentowały wszystkie koła naukowe działające na Politechnice, a także doradcy zawodowi z Wojewódzkiego Urzędu Pracy czy Biura Karier, którzy służyli pomocą przyszłym studentom.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU