REKLAMA

Policjanci zatrzymali czterech pijanych kierowców. Najwyższy wynik „dmuchnęła” 38-latka

REKLAMA

Podczas weekendu mundurowi wyeliminowali z ruchu czterech nietrzeźwych kierowców. Niechlubny rekord w tych dniach „dmuchnęła” 38-latka, która prowadziła auto, mając dwa promile alkoholu w organizmie.

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, jak duże zagrożenie w ruchu drogowym powodują kierowcy po spożyciu alkoholu. Niestety, w dalszym ciągu znajdują się nieodpowiedzialne osoby, które wsiadają za kierownicę, będąc pod wpływem alkoholu.

PowiązaneTematy

– Niektórzy z nich tracą uprawnienia, niektórzy swoją jazdę kończą na przydrożnym drzewie, a jeszcze inni giną na drodze, lub też są sprawcami wypadków drogowych, w którym życie tracą zupełnie niewinne osoby – zaznacza podkom. Marta Lewandowska.

Między 30 września a 2 października na drogach regionu płockiego policjanci wyeliminowali z ruchu czterech nietrzeźwych kierowców. Dwóch z nich zatrzymanych zostało do kontroli w Płocku, pozostali na terenie powiatu.– Niechlubną rekordzistką okazała się 38-latka. W piątkowe popołudnie w miejscowości Dobrzyków kobieta prowadziła toyotę, mając dwa promile alkoholu w organizmie – odnotowuje podkom. Marta Lewandowska.

Wszystkim nietrzeźwym kierowcom grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU