REKLAMA

Policjanci z Płocka zatrzymali włamywaczy dzięki pomocy mieszkańca

REKLAMA

Dzisiaj w nocy płoccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn włamujących się do piwnic. Zatrzymani tłumaczyli funkcjonariuszom, że w piwnicach chcieli załatwić swoją potrzebę fizjologiczną. Do złapania mężczyzn nie doszłoby jednak, bez pomocy mieszkańca Płocka. 

– Około godziny 2 w nocy, oficer dyżurny płockiej komendy został telefonicznie poinformowany przez mieszkańca zaniepokojonego dziwnymi odgłosami, dochodzącymi z piwnicy jego bloku przy ul. Słodowej – relacjonował rzecznik prasowy policji Krzysztof Piasek. – Na miejsce zdarzenia natychmiast zostali skierowani policjanci, którzy w piwnicy zatrzymali dwóch mężczyzn. Okazało się, że są to dwaj mieszkańcy Płocka w wieku 30 i 22 lat. Policjanci stwierdzili również, że drzwi do jednej z piwnic zostały rozerwane, natomiast na drzwiach do drugiej piwnicy została przecięta kłódka. Z piwnic włamywacze nie zdołali jeszcze niczego ukraść – dodał.

Po zatrzymaniu, mężczyźni tłumaczyli policjantom, że w piwnicach chcieli załatwić swoją potrzebę fizjologiczną. Obydwaj zostali zatrzymani w policyjnym areszcie, a wkrótce zostaną przesłuchani w tej sprawie.– Zdarzenie z dzisiejszej nocy jest kolejnym przykładem na efektywną współpracę społeczeństwa z policją – przyznał rzecznik płockiej policji. – Dzięki szybkiej informacji, policjanci mogli również bardzo szybko podjąć interwencję i w konsekwencji zatrzymać włamywaczy – dodał.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU