REKLAMA

Policja złapała sprawcę rozboju. Grozi mu 12 lat więzienia

REKLAMA

Płocka policja ustaliła sprawcę, który dokonał rozboju na 20-letnim mieszkańcu Płocka, zabierając mu słuchawki o wartości 120 złotych. Mężczyzna przyznał się do winy. Teraz grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w sobotę 15 lipca, na ul. Bielskiej w Płocku. Do dwudziestolatka podszedł mężczyzna i zaczął grozić mu pobiciem oraz zażądał słuchawek. W obawie o swoje bezpieczeństwo, pokrzywdzony oddał słuchawki o wartości 120 zł. O fakcie poinformował policję.

– Funkcjonariusze, w wyniku prowadzonej pracy operacyjnej, ustalili osobę, która dopuściła się rozboju. Okazało się, że jest to 29-letni mieszkaniec gminy Bielsk. Mężczyzna został zatrzymany i przesłuchany. Podczas przesłuchania przyznał się do zarzucanego przestępstwa i złożył wyjaśnienia. Wczoraj został doprowadzony do sądu – wyjaśnił rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek.Sąd, po zapoznaniu się z materiałami sprawy oraz wyjaśnieniami sprawcy, zastosował wobec mężczyzny dozór policyjny oraz poręczenie majątkowe w wysokości 4 tys. zł.

Za rozbój w kodeksie karnym przewidziana jest kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Rafał says:

    Bardzo dobrze. Takich śmieci trzeba od razu karać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU