Policja szuka zaginionego mężczyzny

REKLAMA

Komenda Miejska Policji w Płocku poszukuje zaginionego, 58-letniego Stanisława Wagę. Mężczyzna wyszedł z domu w piątek, 31 maja. 

Jak podaje płocka policja, zaginiony wsiadł w Płocku do EKO-Bus-a i miał dojechać do Warszawy, gdzie powinien przesiąść się do autobusu jadącego do Czech. Z informacji uzyskanych przez funkcjonariuszy wynika jednak, że pan Stanisław pozostał w stolicy. Od tamtego czasu nie ma kontaktu z zaginionym.

PowiązaneTematy

Z rysopisu przekazanego przez policję wynika, że Stanisław Waga to szczupły mężczyzna (ok. 70 kg), o krótkich, blond włosach, pociągłej twarzy i oczach koloru piwnego.

Rysopis: wzrost 162 cm, waga ok. 70 kg, szczupła sylwetka, włosy krótkie ciemny blond, twarz szczupła pociągła, oczy koloru piwnego, nos średni złamany, widoczne braki w uzębieniu w górnej szczęce, tatuaż na prawym przedramieniu w kształcie serca przebitego strzałą wielkości ok. 10 cm. koloru niebieskiego;

Opis ubioru: kurtka koloru kremowego do pasa, podkoszulka koloru czerwonego z białym napisem „Tyskie” w przedniej części po lewej stronie, długie dżinsowe spodnie koloru ciemno-niebieskiego, półbuty bez sznurowadeł wciągane koloru czarnego, miał przy sobie materiałową torbę turystyczną na ramię koloru brązowego, torbę z tworzywa sztucznego tzw. plecionka w kratkę koloru czarno-białego;

Ktokolwiek zna miejsce pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku ul. Słowackiego 4/1, tel. 24 266 15 60 ; 24 266 15 66 ; 997 lub o kontakt osobisty w budynku Komendy.

Waga_Stanislaw