Policja szuka świadków potrącenia

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Policja zwraca się z apelem do osób, które były świadkami dwóch potrąceń, które miały miejsce w listopadzie i w grudniu.

Do pierwszego z nich doszło 18 listopada w Płocku, na ul. Kolegialnej. – Na oznakowanym przejściu dla pieszych, około godziny 12:35, kierujący białym opelem frontera potrącił mężczyznę przechodzącego przez pasy – relacjonuje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. – Potrącony z obrażeniami ciała trafił do szpitala, gdzie zmarł.

Do kolejnego potrącenia doszło 15 grudnia w miejscowości Nowe Grabie (gm. Gąbin). – Na drodze wojewódzkiej kierujący samochodem osobowym, prawdopodobnie koloru ciemnego lub ciemno czerwonego, na prostym odcinku drogi potrącił jadącego w kierunku Gąbina rowerzystę – poinformował Piasek. – Mężczyzna doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala w Płocku. Kierujący samochodem nie zatrzymując się odjechał w kierunku Gąbina.

Policjanci prowadzący sprawę wypadku zwracają się z apelem o kontakt do osób, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, pod nr tel. 24 266 14 60 ; 24 266 14 61, lub 997.

Podziel się:

1 komentarz

  1. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań dla poszkodowanych w wypadkach drogowych, ściągamy odszkodowania z OC pojazdu sprawcy wypadku. Jeśli doznałeś uszczerbku na zdrowiu lub straciłeś bliską Ci osobę, zadzwoń – 518 755 110. Działamy w pięciu europejskich krajach. Powierz PROFESJONALISTOM dochodzenie swoich ROSZCZEŃ.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji