Pogoda na WOŚP. Będzie zimno, po południu może padać

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jaka pogoda będzie czekała w niedzielę, 12 stycznia na wolontariuszy WOŚP i uczestników wydarzeń pod chmurką? Według prognoz ma być słonecznie, lecz zimno.

Z dnia na dzień temperatura wyraźnie spada. Jeszcze na początku tygodnia w dzień mieliśmy około 8 st. Celsjusza i praktycznie bezwietrzną pogodę. Teraz pojawił się wiatr, a wraz z nim przyszło ochłodzenie. Odczują je także uczestnicy i wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którzy pojawią się na ulicach Płocka w niedzielę

Prognozowana na ten dzień temperatura to średnio 4 st. Celsjusza w środku dnia, natomiast rano i po południu temperatura może spaść nawet do jednego, dwóch stopni. Temperatura odczuwalna będzie jednak zupełnie inna, może osiągać nawet -7 st. C. Wszystko przez wiatr, który będzie dość silny, od 20 do 40 km/h i może osiągać w porywach nawet 80 km/h. Wieczorem spodziewane są opady deszczu przechodzące w opady śniegu, ale ten na długo nie będzie się utrzymywał ze względu na dodatnią temperaturę.

W niedzielę ma być dość słonecznie, ale nie oznacza to, że będzie ciepło. Dlatego też wolontariusze, którzy będą spacerowali po mieście powinni zaopatrzyć się w ciepłe rękawiczki, szale i czapki. Nie zapominając oczywiście o kurtkach. A gdy tylko zrobi im się zimno, będą mogli zgłosić się do restauracji Estera na Starym Rynku, która za darmo poczęstuje ich ciepłą herbatą i grochówką. Ciepłe posiłki i napoje będą też czekały na nich w Banku PKO przy ul. Tysiąclecia.

Podziel się:

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji