REKLAMA

Pogoda na WOŚP. Będzie zimno, po południu może padać

REKLAMA

Jaka pogoda będzie czekała w niedzielę, 12 stycznia na wolontariuszy WOŚP i uczestników wydarzeń pod chmurką? Według prognoz ma być słonecznie, lecz zimno.

Z dnia na dzień temperatura wyraźnie spada. Jeszcze na początku tygodnia w dzień mieliśmy około 8 st. Celsjusza i praktycznie bezwietrzną pogodę. Teraz pojawił się wiatr, a wraz z nim przyszło ochłodzenie. Odczują je także uczestnicy i wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którzy pojawią się na ulicach Płocka w niedzielę

Prognozowana na ten dzień temperatura to średnio 4 st. Celsjusza w środku dnia, natomiast rano i po południu temperatura może spaść nawet do jednego, dwóch stopni. Temperatura odczuwalna będzie jednak zupełnie inna, może osiągać nawet -7 st. C. Wszystko przez wiatr, który będzie dość silny, od 20 do 40 km/h i może osiągać w porywach nawet 80 km/h. Wieczorem spodziewane są opady deszczu przechodzące w opady śniegu, ale ten na długo nie będzie się utrzymywał ze względu na dodatnią temperaturę.W niedzielę ma być dość słonecznie, ale nie oznacza to, że będzie ciepło. Dlatego też wolontariusze, którzy będą spacerowali po mieście powinni zaopatrzyć się w ciepłe rękawiczki, szale i czapki. Nie zapominając oczywiście o kurtkach. A gdy tylko zrobi im się zimno, będą mogli zgłosić się do restauracji Estera na Starym Rynku, która za darmo poczęstuje ich ciepłą herbatą i grochówką. Ciepłe posiłki i napoje będą też czekały na nich w Banku PKO przy ul. Tysiąclecia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 0

  1. Annek says:

    Teraz to wiatr jest największym problemem. Jak ma być 5x mniejszy niż teraz to spoko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU