Podsumowanie tygodnia w rytmie hitów

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Podsumowujemy kolejny tydzień. Od poniedziałku do niedzieli najchętniej czytaliście… No właśnie – zapraszamy do skrótu najpopularniejszych wiadomości na portalu ostatniego tygodnia.

Nic nie może wiecznie trwać (Anna Jantar)

Zaczynamy nietypowo. Zazwyczaj informacje o zdarzeniach drogowych cieszą się zainteresowaniem. Tym razem ledwo załapały się na listę popularnych materiałów.

Wypadek pod Wyszogrodem. Policja kieruje ruchem

Stłuczka w centrum. Samochód uderzył w autobus

List (Hey)

List od czytelnika zainteresował sporo osób. Oczywiście zapytaliśmy w ratuszu dlaczego…

Stary Rynek zamknięty dla ruchu, a samochody jeżdżą – list czytelnika

Niecierpliwi (Piasek/Chojnacki)

Nie mogliśmy się doczekać aż dopłyną do molo, więc ruszyliśmy w okolice Popłacina i złapaliśmy lodołamacze przy pracy.

Lodołamacze pod Płockiem [ZDJĘCIA, FILM]

Wszystko co piękne jest przemija (Grzegorz Turnau)

Informacja, która nas, i zapewne Was również, zmroziła… Odwołano Drift Show. Sam przejazd zawodników był dla wielu mało istotny – podobnie jak dla sporej ilości płocczan mało istotne są przeloty maszyn na Pikniku Lotniczym, które to są tylko dodatkiem do imprezy masowej, skupionej na rodzinnych spacerach, kiełbaskach z musztardą, wystawach i innych atrakcjach dodatkowych. Drift Show okazał się świetną protezą po Dniach Chemika, które miały podobny, rodzinny klimat. A jak już wspomnieliśmy Piknik Lotniczy, to przypominamy, że w tym roku nie będzie go nad Wisłą…

Driftu w tym roku nie będzie!

Zapal świeczkę (Dżem)

W geście solidarności z Ukrainą…

Prezydent zapalił świecę w oknie niebiesko-żółtego ratusza

Niech mówią, że to nie miłość (Piotr Rubik)

Pan poseł popełnił artykuł, który nas zainteresował. Pan Zgorzelski stwierdził, że z obietnic prezydenta Nowakowskiego nic nie wyszło… Sprawdziliśmy to. Zadzwoniliśmy do wszystkich rad osiedlowych (nie do wszystkich dodzwaniając się, niestety…), weryfikując tę informację. Zadzwoniliśmy też do ratusza. Jaki komentarz wystosował prezydent?

Zgorzelski o Nowakowskim: Obywatelska ściema

Podaj mi rękę (Stan Borys)

Kibice umieją się organizować. Tym razem pokazali to, biorąc udział w meczu charytatywnym dla osoby, która potrzebowała pomocy…

Kibice charytatywnie [ZDJĘCIA]

Jestem głodny (TSA)

Inicjatywa trójki przyjaciół. Postanowili zrecenzować wszystkie lokalne knajpki, do których wpuszczą ich z kamerą. Kolejny odcinek, z tego co wiemy, ma ukazać się już w połowie tygodnia.

Płocki Żarłacz atakuje

Dla mnie masz stajla (Trzeci Wymiar)

Mistrzowie parkowania zawsze przyciągają tłumy. Dawno nie mieliśmy czasu na “luźne” tematy, więc kiedy przyszło opróżnić skrzynkę mailową okazało się, że mamy w niej około 400 zdjęć od Was ;)

Mistrzowie parkowania, cz. 5

TOP Mistrzowie parkowania

Przed nami drzwi zamknięte (Kasa Chorych)

Ptaszki zaćwierkały, że NOMI znika z naszego miasta. Sprawdziliśmy to. Znika?

Czy płockiemu NOMI grozi zamknięcie?

Statki na niebie (De Mono)

Jeśli pracownik nie pracuje, zostaje zwolniony. Jeśli pracodawca nie płaci, to…?

Bunt na pokładzie „Centromostu”

Komu dzwonią temu dzwonią (Stanisław Grzesiuk)

Spore zainteresowanie wywołał temat, po którym zupełnie się tego nie spodziewaliśmy. Kogo może zainteresować to, że…

Z Tumskiej znikną budki telefoniczne

Gondolierzy znad Wisły (Irena Jarocka)

Przy okazji relacjonowania jednej z lokalnych imprez, dowiedzieliśmy się czegoś istotnego. Mimochodem, między słowami, pojawił się temat, który bardzo Was zainteresował.

Kawiarnia na molo? Jest inny pomysł

A miało być tak pięknie (Happysad)

Idzie sobie redaktor po jogurt, a tam…

Alarm bombowy w płockim markecie [ZDJĘCIA]

Rysa na szkle (Urszula)

Artykuł, który można nazwać “z cicha pękł”. Pomysł pojawił się po przeczytaniu kilku komentarzy pod płockimi filmami promocyjnymi. Postanowiliśmy pokazać jak jesteśmy – jako Płock – postrzegani przez turystów, którzy odwiedzają Płock. W stosunku do własnego miasta ciężko zachować obiektywizm, nie spodziewamy się także obiektywizmu w opiniach z Internetu. Jednak z wielu subiektywnych obserwacji wynika, że mamy co poprawić, ale i że mamy czym się chwalić.

Hitem komentarzy okazał się jednak nie temat, a zabezpieczenie części artykułu tzw. like-wall-em. Aby odczytać resztę treści, artykuł można promować na Facebooku, Google lub na Tweeterze. Można także odczekać kilka minut, jeśli nie chce się tego zrobić. I to właśnie przykuło uwagę komentujących…
Zarzucono nam, że jesteśmy “pazerni na lajki” i wyjaśniono, że “nie tędy droga”. Drodzy Czytelnicy… A jednak “tędy droga”. Na podstawie dotychczasowego doświadczenia mamy sto procent pewności, że artykuł byłby promowany przez Was dokładnie tak jak inne, które są bardzo poczytne, a mimo tego mają 3 czy 4 lajki, zero komentarzy i śladu, że ktokolwiek nas odwiedził. Nie żądamy od Was żadnych innych opłat za czytanie naszych treści, które powstają najczęściej w wyniku ciężkiej i mozolnej pracy całej redakcji.
Zresztą… Przeprowadźmy eksperyment. Zakładamy, że ten artykuł nie będzie miał więcej niż 20 polubień. Za tydzień wrócimy do tematu i sprawdzimy ;)

Jak nas widzą, tak nas piszą – czyli opinie turystów o Płocku

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji