REKLAMA

Podolszyce w remoncie. Jak się poruszać?

REKLAMA

Od 7 maja na głównej arterii miasta w rejonie Podolszyc możemy spodziewać się sporych utrudnień. Jak wyglądają szczegóły organizacji ruchu w trakcie przebudowy skrzyżowań?

Prace remontowe zaplanowano od 7 do 13 maja w obszarze:
1) rejon skrzyżowania Wyszogrodzka – Jana Pawła II – Armii Krajowej (przy galerii Mazovia)
2) rejon al. Jana Pawła II (przy Auchan)
3) rejon budowanego ronda Armii Krajowej – Sikorskiego – Bat. Parasol (przy CH Panorama).

We wtorek, 7 maja nastąpi rozpoczęcie robót, związanych z przebudową skrzyżowania al. Jana Pawła II – Armii Krajowej – Wyszogrodzka (przy Galerii Mazovia) oraz budową ronda na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II z ul. Czwartaków (Auchan) i drugiej jedni al. Jana Pawła II.

W tym rejonie, ze względu na duży zakres prac oraz kolizjami, roboty będą prowadzone przez cały czas realizacji inwestycji, czyli do 30 września. W trakcie prac nie jest planowane całkowite zamknięcie al. Jana Pawła II, jednak będą występowały utrudnienia w ruchu pojazdów i pieszych. Ekipy budowlane przeprowadzą roboty ziemne, budowlane i drogowe, związane z usuwaniem kolizji, przebudową sieci podziemnych telekomunikacyjnych elektrycznych, oświetlenia ulicznego, sygnalizacji świetlnej, gazowych itp.Uwaga!
Od 8 do 13 maja będą prowadzone prace, związane z remontem nawierzchni asfaltowej w rejonie budowanego ronda Armii Krajowej – Sikorskiego (przy CH Panorama). W rejonie skrzyżowania przy ul. Armii Krajowej – Sikorskiego – Batalionu Parasol na czas asfaltowania (piątek 10 maja godz. 17 do poniedziałku 13 maja godz. 6) konieczne będzie całkowite zamknięcie ul. Sikorskiego na odcinku ok. 80 m od nowego ronda, ul. Batalionu Parasol na odcinku ok. 20 m od nowego ronda i al. Armii Krajowej ok. 50 m na północ do ul. Wyszogrodzkiej łącznie z częściowym zajęciem pasa drogowego ul. Wyszogrodzkiej oraz tarczy ronda wokół wyspy centralnej.

Komunikacja Miejska na czas zamknięcia skrzyżowania wprowadza objazdy dla autobusów linii 14, 19, 20, 24, 26, 35 i N1. W czasie objazdów przystanki Zielony Jar i Sikorskiego nie będą obsługiwane. Objazdy nie dotyczą pasażerów korzystających z przystanków Armii Krajowej (na ul. Wyszogrodzkiej przy LIDL-u), Szarych Szeregów, Łączniczek, Hubalczyków i Roweckiego.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU