Pobicie w płockim mieszkaniu. Są zatrzymani

REKLAMA

W czwartek doszło do pobicia w jednym z płockich mieszkań. Wynajmujący lokal kobieta i mężczyzna zostali napadnięci przez czterech napastników. Policjanci już zatrzymali sprawców.

– Do zdarzenia doszło około godziny 20.15, w jednym z mieszkań przy ul. Na Skarpie w Płocku – wyjaśnia Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – W mieszkaniu, które wynajmuje 25-letni mężczyzna z powiatu gnieźnieńskiego i 19-letnia mieszkanka Poznania, pojawiło się czterech mężczyzn, których pokrzywdzeni znali – relacjonuje.

PowiązaneTematy

Z nieznanego jeszcze powodu, przybysze pobili domowników. Pokrzywdzony mężczyzna powiadomił policję. Funkcjonariusze wspólnie z pobitymi osobami rozpoczęli sprawdzenia terenu przyległego do ul. Na Skarpie. Pokrzywdzeni rozpoznali napastników, których funkcjonariusze zatrzymali. Jak się okazało, byli to 29-letni mieszkaniec Płocka, 27-letni mieszkaniec powiatu płockiego oraz dwaj mężczyźni z powiatu gnieźnieńskiego w wieku 36 i 22 lata.

– Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie, dzisiaj zostaną przesłuchani w związku z tą sprawą – mówi Krzysztof Piasek. – Pokrzywdzeni w wyniku pobicia nie doznali poważniejszych obrażeń ciała – dodaje.

Zatrzymanym mężczyznom grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.