Po majówce czas na Majunię

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dziesiątego maja odbędzie się XVI Piknik Europejski, któremu towarzyszyła będzie muzyczna wersja tego wydarzenia. Gwiazdą wieczoru będzie W.E.N.A .

Koncerty w ramach Majunii odbędą się w ogródku Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych przy  Placu Dąbrowskiego 2a. Majunia to przegląd nowych nurtów muzycznych, związanych z muzyką elektroniczną. W poprzednich edycjach brali udział polscy i zagraniczni artyści, tacy jak: Louie Austen, Mark de Clive-Lowe, Maria Peszek, Paulina Przybysz, Sofa, Łona i  Weber czy Fisz i Emade.

Gwiazdą tegorocznej edycji imprezy będzie zespół Electro – Acoustic Beat Sessions wspólnie z warszawskim raperem W.E.N.A. Na imprezie posłuchać będzie można też na żywo kilku płockich muzyków: Teielte, Krojc, PTR1, PPWK, akaone, spinboy, delaplaya, Etiop.

Impreza zaczyna się o godz. 17 i nawiązywać będzie do formy pikniku – będą leżaki, trawa, kolorowe napoje i muzyka. Częśc nocna będzie już mocno koncertowa. Wstęp na imprezę jest bezpłatny, jednak ograniczony zaproszeniem, które można uzyskać od 22 kwietnia w POKiS-ie.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji