Wielkie podsumowanie roku 2019. Przypomnij sobie najważniejsze momenty!

Koniec roku to czas podsumowań. To był obfitujący w wiele zdarzeń i wydarzeń okres dla Płocka. Tradycyjnie w każdym miesiącu najwięcej zainteresowania wywoływały zdarzenia związane z bezpieczeństwem, więc dla większej przejrzystości wyłączyliśmy je w każdym miesiącu do oddzielnej kategorii.

W każdym miesiącu piszemy około 200-250 artykułów, które czyta blisko pół miliona czytelników. W tym podsumowaniu zmieściliśmy rok w pigułce. Nie zawsze są to najbardziej wartościowe treści, ale na pewno najbardziej poczytne.

Jeśli chcesz wiedzieć wszystko o tym co dzieje się w Płocku i okolicach, przejrzyj po 10 najciekawszych materiałów z każdego miesiąca (+10 bonusowych) i na pewno znajdziesz coś, co dotyczy Ciebie, bliskich lub będzie ważne dla Ciebie w przyszłości.

NAJPOPULARNIEJSZE MIESIĄCE 2019

MAJ 2019: 547.234 gości
SIERPIEŃ 2019: 501.568 gości
LIPIEC 2019: 489.586 gości

Styczeń 2019

Tutaj największą poczytność miały tematy: upadek pozyskanego przez ratusz inwestora, pierwsze problemy z jednopasmową „obwodnicą” i cicha śmierć zielonego dworca. Dodatkowo zainteresowała Was sytuacja, do której doprowadziły decyzje w sprawie przywróconego na stanowisko dyrektora DPS czy np. archiwalne nagranie (VHS) ze studniówki w Płocku.

Luty 2019

W lutym pojawiła się informacja, że gmina Staroźreby może zbankrutować. I w tym miesiącu interesowaliście się sprawą dyrektora, a potem dyrektorów DPS. W zestawieniu najpoczytniejszych artykułów lutego pojawiła się też pierwsza poczytna informacja, dotycząca sportu.

Marzec 2019

W marcu otrzymaliśmy informację, że w roku 2020 powstanie kolejna galeria handlowa. Jest inwestor, są plany, chętni najemcy… Z innych informacji, o podobnej wiarygodności, dowiedzieliśmy się, że Płock nie będzie dziurą komunikacyjną… Nie jest? Wśród marcowych informacji nie sprawdziła się nawet mówiąca o tym, że na Radziwiu nie będzie stacji rowerowej – właśnie tam stację wpiętą w sieć roweru miejskiego postawi operator dla Orlenu.

Kwiecień 2019

Wiosna… Co za tym idzie – aresztowanie lokalnego polityka, UFO i strajk nauczycieli podsycany przez samorząd. Zbliżające się wybory można było wyczuć też po burdach, obiecankach oraz dzieleniu nas na lepszych i gorszych. Na szczęście, do najpopularniejszych artykułów dostał się też materiał poświęcony sztuce – a dokładniej fotografii. Znaleźliście go?

Maj 2019

Maj to miesiąc, w którym na tapecie były słomiane inwestycje za grube pieniądze i oczekiwanie na falę, która zakryła nam nowiutki port. Kamienice się waliły, transparenty walały, a Płock powoli stawał się centralnym punktem na mapie przedwyborczych skandali.

Czerwiec 2019

Czerwiec to przede wszystkim słowo „Płock” odmieniane przez wszystkie przypadki we wszystkich mediach tuż po rozpoczęciu Pikniku Lotniczego z powodu tragicznej śmierci jednego z zawodników. W czerwcu już zaczęliśmy nagłaśniać podwyżki cen za śmieci, kolejne walące się kamienice, ale pisaliśmy też o fajnych programach telewizyjnych, pokazujących naszych przedsiębiorców.

Lipiec 2019

Wakacje to przede wszystkim, jak co roku, wzmożona liczba wypadków z udziałem rowerzystów i motocyklistów. Jednak największe zainteresowanie na naszym portalu wzbudzała kwestia rewolucji w jednym z lokali gastronomicznych oraz marsz równości wspierany przez Prezydenta Płocka Andrzeja Nowakowskiego.

Sierpień 2019

Druga połowa wakacji to oglądanie marszu równości, Podolanki przez szybę i przede wszystkim wielka awaria oczyszczalni ścieków w Warszawie. Niestety, to również tragiczny miesiąc na drogach i ogromny pożar w podpłockim DPS.

Wrzesień 2019

Wraz z początkiem roku szkolnego nastał klimat na milion komentarzy od osób, które dotąd nic nie skomentowały o treści typu „a kogo obchodzi Big Brother” ;) Kampania polityków w pełni, więc i recenzja filmu „Polityka” zainteresowała kilka tysięcy czytelników, których do tej pory nie interesował fakt, że recenzje u nas są od lat. A przy okazji – za zamieszczenie napisanej przez Was i przesłanej do nas możecie wygrać bilety do NK Przedwiośnie ;)

Październik 2019

W październiku odbywały się wybory do Sejmu i Senatu (dla wielu osób najważniejsze wybory w wolnej Polsce), które zaskoczyły wysoką frekwencją. Nasi czytelnicy żyli jednak jeszcze wizytą słynnej restauratorki w pobliżu Płocka i niezdrową atmosferą wokół budowy stadionu. Media ogólnopolskie zaś przy pomocy ekspertów odkryły trąbę powietrzną przechodzącą przez Płock…

Listopad 2019

Zimno, ponuro i śmieci drogie… Ale były też śmieszne tematy. Tzn. śmieszne z perspektywy osoby, która wyobraża sobie sytuację, a nie sytuacja ją zastaje. Na przykład automatycznie otwierane drzwi w toalecie po 15 minutach od wrzucenia monety – jest to rodzaj humoru ;) My za to, wkurzeni już ilością wypadków na rondzie „sami wiecie którym”, wraz z Płockim Prawkiem zrobiliśmy kurs dla kierowców. No bo co możemy więcej? My nic, ale liczymy że niebawem w końcu obwodnica będzie dwupasmowa, a rondo przekształci się w wiadukt i estakady.

Grudzień 2019

Rok kończymy zapowiedzią elektrycznych hulajnóg w Płocku oraz instrukcją jak jeździć na suwak. Już wiemy, że śmieci będą droższe miesiąc później, wiemy też, że nie podoba się to nikomu. Grudzień to także miesiąc, w którym spacerujemy po rozświetlonych Tumach, robimy plany na przyszły rok… i nie siedzimy w internecie. No chyba, że szukamy prezentów. Tutaj też staraliśmy się pomóc ;) Do zobaczenia za rok!

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU