Płoccy złodzieje nie śpią

REKLAMA

Ostatnia doba była spokojna dla funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. W czwartek doszło jedynie do paru kolizji oraz kradzieży. Mniej szczęścia mieli pracownicy sądu, do którego zgłoszono podłożenie bomby.

31 stycznia w Płocku, zgodnie z danymi policji, doszło do 3 kolizji. Funkcjonariusze odnotowali też jedno takie zdarzenie na terenie powiatu. Tego dnia nie doszło do żadnego wypadku i nie zatrzymano żadnego pijanego kierowcy.

W czwartek policjanci otrzymali natomiast zgłoszenie o kradzieży akumulatorów od samochodu ciężarowego. Zdarzenie miało miejsce w Płocku przy ulicy Kutnowskiej. Straty oszacowano na około 2 tys. zł.

PowiązaneTematy

Wczoraj około godz. 10 poprzez wiadomość e-mail do Sądu Rejonowego w Płocku przy ul. Kilińskiego wpłynęła informacja o podłożeniu bomby.

– Ewakuowano przebywające w budynku osoby. Policyjni pirotechnicy sprawdzili budynek, w efekcie nie znaleziono żadnego materiału wybuchowego – wyjaśnia sierż. szt. Marta Lewandowska, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Gdzie radar?

1 litego policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego pełnić będą służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem:

  • w godz. 6-14 na trasie Płock – Łąck – Gąbin – Płock
  • w godz. 14-22 na trasie Płock – Drobin – Płock.