REKLAMA

Płoccy policjanci zatrzymali parę, handlującą narkotykami

REKLAMA

Policjanci zatrzymali w piątek 24-latka i jego 19-letnią partnerkę. Para podejrzana jest o posiadanie oraz handel narkotykami. Po usłyszeniu zarzutów, decyzją sądu płocczanie objęci zostali dozorem policyjnym.

13 listopada para płocczan podróżująca autem została skontrolowana przez policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu płockiej komendy. Kryminalni nie bez przyczyny zainteresowali się parą. Ich ustalenia wskazywały, że osoby te mogą mieć silne powiązania z handlem narkotykami.

PowiązaneTematy

– W samochodzie, którym podróżowali młodzi ludzie, policjanci znaleźli substancję w postaci białego proszku. Była to amfetamina. W toku dalszych czynności, kryminalni w mieszkaniu pary zabezpieczyli kilkadziesiąt gram białego proszku. I to również jak się okazało, była amfetamina. 24-latek i jego 19-letnia partnerka zostali zatrzymani – informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa KMP w Płocku.Na podstawie zebranego materiału dowodowego, dwójka młodych płocczan usłyszała zarzuty nie tylko posiadania, ale również handlu narkotykami. Podejrzani decyzją sądu objęci zostali dozorem policyjnym.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomani, za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych, grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. Natomiast osoba, która w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, udziela innej osobie środka odurzającego lub substancji psychotropowej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

 1. celas says:

  I to jest dobra wiadomość. Brawa dla Policji.

 2. Ags says:

  Brawo.
  Jestem pod wrażeniem😂😂😂
  Szkoda,że w mojej sprawie tak nie działają.Sprawca znany,dwóch świadkow.,,śledztwo ,,trwa już 8 miesięcy i nie mogą namierzyć sprawcy😁

 3. Temida says:

  Brawo panowie policjanci, więcej takich zatrzymań a nasze dzieciaki będą bardziej bezpieczne. Ciekawe czy na jaśminową też dowozili?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU