REKLAMA

PiS oficjalnie – jest kandydat na prezydenta Płocka

REKLAMA

„Z Wami jako pierwszymi dzielę się tą informacją” – napisał na swoim profilu senator Marek Martynowski. To właśnie on będzie kandydował z ramienia Prawa i Sprawiedliwości na stanowisko prezydenta Płocka.

PowiązaneTematy

Wczoraj odbył się płocko-ciechanowski Zarząd Okręgowy Prawa i Sprawiedliwości, który przegłosował prawie jednogłośnie (przy jednym głosie wstrzymującym) rekomendację Płockiego Zarządu PiS w sprawie kandydatury Marka Martynowskiego na prezydenta miasta Płocka.Choć nie ma jeszcze oficjalnych informacji, w najbliższych wyborach senator Martynowski będzie konkurował prawdopodobnie m.in. z aktualnym prezydentem Andrzejem Nowakowskim, posłem Piotrem Zgorzelskim czy radnym Arkadiuszem Iwaniakiem. Wybory na prezydentów miast odbędą się 16 listopada.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 0

  1. Jack Daniels says:

    Może ktoś mi powie jakie kompetencje ,jaką wiedzę biznesową na temat choćby spółek ma Pan Martynowski … jeden MM z od pisiorów już był i to 8 lat i co…? mamy molo i złoty kibel którego nie odebrał co wymyśli drugi MM aż strach myśleć, bo jego doświadczenie poza trzymaniem paluszka w „D” u pana Jasińskiego przyjmowanie przelewów w banku i ich podbijanie a potem figuranctwo w WORD-zie to zbyt mało jak na Prezydenta Miasta Płocka…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU