PiS oficjalnie – jest kandydat na prezydenta Płocka

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

“Z Wami jako pierwszymi dzielę się tą informacją” – napisał na swoim profilu senator Marek Martynowski. To właśnie on będzie kandydował z ramienia Prawa i Sprawiedliwości na stanowisko prezydenta Płocka.

Wczoraj odbył się płocko-ciechanowski Zarząd Okręgowy Prawa i Sprawiedliwości, który przegłosował prawie jednogłośnie (przy jednym głosie wstrzymującym) rekomendację Płockiego Zarządu PiS w sprawie kandydatury Marka Martynowskiego na prezydenta miasta Płocka.

Choć nie ma jeszcze oficjalnych informacji, w najbliższych wyborach senator Martynowski będzie konkurował prawdopodobnie m.in. z aktualnym prezydentem Andrzejem Nowakowskim, posłem Piotrem Zgorzelskim czy radnym Arkadiuszem Iwaniakiem. Wybory na prezydentów miast odbędą się 16 listopada.

Podziel się:

Brak komentarzy

  1. Jack Daniels na

    Może ktoś mi powie jakie kompetencje ,jaką wiedzę biznesową na temat choćby spółek ma Pan Martynowski … jeden MM z od pisiorów już był i to 8 lat i co…? mamy molo i złoty kibel którego nie odebrał co wymyśli drugi MM aż strach myśleć, bo jego doświadczenie poza trzymaniem paluszka w “D” u pana Jasińskiego przyjmowanie przelewów w banku i ich podbijanie a potem figuranctwo w WORD-zie to zbyt mało jak na Prezydenta Miasta Płocka…

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji