REKLAMA

Piotr i Paweł w Płocku wkrótce zmieni nazwę. Jest już nowy właściciel

REKLAMA

Jak informowaliśmy, część supermarketów Piotr i Paweł została przejęta przez spółkę SPAR Group. Dzięki temu również i płocka placówka zmieni swój wygląd oraz asortyment.

Nie da się ukryć, że sklepy Piotr i Paweł w Płocku nie funkcjonowały ostatnio najlepiej. Zauważalny był brak towarów czy dość ubogi asortyment, co dla klientów, przyzwyczajonych do pierwotnego zatowarowania sklepu w wysokiej jakości produkty było czynnikiem zniechęcającym do zakupów.

PowiązaneTematy

Teraz sytuacja ma się zmienić, a dotychczasowy supermarket Piotr i Paweł, działający w płockiej Galerii Wisła do końca II kwartału przyszłego roku zmieni szyld i będzie działał pod marką EUROSPAR. Jak informuje galeria, jest to część ogólnopolskiej restrukturyzacji popularnych delikatesów, w których większość udziałów nabyła spółka SPAR Group.

– To bardzo pozytywna wiadomość dla klientów Galerii Wisła, którzy cenią sobie możliwość zrobienia kompleksowych zakupów, a niewielu z nas wyobraża sobie centrum handlowe bez prężnie działającego operatora spożywczego – mówi Mariusz Czerwiak, Dyrektor, Dział Wynajmu Powierzchni Handlowych JLL, firmy administrującej galerią. – Klienci Galerii Wisła są dla nas kluczowi, dlatego najważniejszym elementem w całym procesie rebrandingu będzie ich komfort oraz możliwość jak najszybszego zaprezentowania sklepu w nowej odsłonie – zapewnia Mariusz Czerwiak.Na dzisiaj nie ma jeszcze informacji, czy rebranding zostanie wdrożony również w dwóch pozostałych galeriach, w których znajdują się supermarkety Piotr i Paweł.

Supermarkety Piotr i Paweł zmienią nazwę. Mają nowego właściciela

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

 1. Nie says:

  Po co tam kupować skoro te same produkty mogę kopic w swoim osiedlowym sklepiku.
  Nie, też nie w MILI na Północnych Podolach gdzie panuje brud , smród, i zwiędłe warzywa, a sprzedawczynie na mięsnym są mało kumate i opryskliwe oraz oszukują ważąc np. wędlinę zmieniają w paragonie na droższą .

 2. Ad says:

  Śmieszny czlowieczek Pan dyrektor przez 2 lata zarządzania obiektem doprowadzili do zamknięcia wielu lokali a teraz gdy nie dają rady nic wymyśleć sprzedali innemu zarządcy żeby sobie portfolio nie zepsuć.

 3. Która says:

  Sieć ma polskich właścicieli?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU