REKLAMA

Piotr Gwóźdź nowym szefem MZOS

REKLAMA

Wybrano kolejnego, w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy, szefa Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych. Został nim Piotr Gwóźdź.

Szefowie MZOS nie mają szczęścia do tego stanowiska. W kwietniu 2011 roku szefem miejskiej jednostki został Andrzej Zarębski, który przejął stanowisko po Wioletcie Kasztelan. Po obecnym pracowniku SPR Wisły Płock, funkcje piastowali kolejno Sebastian Dymek, biegacz i triatlonista (był pełniącym obowiązki) oraz Zbigniew Idziakowski, któremu nie przedłużono jednak umowy.

PowiązaneTematy

W trakcie konkursu ogłoszonego przez ratusz, trzy osoby złożyły swoje oferty, ale tylko dwie spełniły wymogi formalne. Jak czytamy na stronie BIP płockiego urzędu miasta, z kandydatami na stanowisko szefa MZOS przeprowadzono rozmowę kwalifikacyjną, podczas której ocenie zostały poddane kompetencje, przydatność do zawodu oraz doświadczenie. Najlepiej wypadł Piotr Gwóźdź, dotychczasowy pracownik Orlen Areny, odpowiedzialny za organizację imprez i marketing. Nowy dyrektor MZOS ukończył Uniwersytet Łódzki na kierunku wychowanie fizyczne i zdrowotne oraz studia podyplomowe na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie o specjalności menadżer sportu.