REKLAMA

Pilne: Utrudnienia na ul. Chemików, zapadła się droga [AKTUALIZACJA]

REKLAMA

Urząd Miasta Płocka poinformował w środę o całkowitym wyłączeniu z ruchu ulicy Chemików. Przyczyną jest zapadający się asfalt. Obowiązują objazdy.

14 kwietnia płocki urząd miasta przekazał informację o natychmiastowym zamknięciu fragmentu ul. Chemików.

– Całkowicie wyłączony z ruchu został fragment tej ulicy w rejonie stacji paliw. Droga zapadła się w tym miejscu. Nie znamy jeszcze przyczyny tej awarii, znaczny fragment nawierzchni „wisi” w powietrzu. Nie umiem napisać, kiedy droga zostanie naprawiona, pod zapadającym się asfaltem jest dużo infrastruktury. Musimy najpierw ustalić właścicieli tych sieci – wyjaśnia Hubert Woźniak z Referatu Informacji Miejskiej płockiego urzędu miasta.

Obecnie wykonywane jest oznakowanie, które pokieruje pojazdy objazdami. Na razie kierowcy, którzy wjadą w ul. Chemików z ul. Łukasiewicza mogą zawrócić na stacji paliw. Jadący z przeciwnego kierunku muszą skorzystać z dojazdu z ul. Chemików do ul. Zglenickiego przy Centrum Medycznym PZU Zdrowie.Ul. Chemików w Płocku jest drogą dojazdową do wielu firm, w tym np. WARTER FUELS czy WARTER POLYMERS, PZU Medica, ale przede wszystkim do największego pracodawcy w regionie – PKN ORLEN.

Aktualizacja

Jak sprawdziliśmy, wyrwa w ulicy jest znaczna, ma kilka metrów kwadratowych. Dodatkowo, widać pod asfaltem pustą przestrzeń.

Fot. Wiktor Pleczyński
Fot. Wiktor Pleczyński
Fot. Wiktor Pleczyński
Fot. Wiktor Pleczyński
Fot. Wiktor Pleczyński

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 17

 1. Egon says:

  „Zakład 60 lat istnieje i śmierdzi z niego od początku produkcji. To nie fabryka czekolady, zawsze mozna sie wyprowadzic.” Co za bzdury piszesz anonimie. Wychodząc z tego założenia, za potrzebą to najlepiej w krzaki bo zawsze tak było? Nie ma postępu technicznego, nie ma osiągnięć naukowych tylko zawsze ma śmierdzieć? Propagandyści płockiego kombinatu dym nazywają parą wodną, a smród tłumaczą tym, że zawsze tak było. Nie wszystkim jednak wypaliło zmysł węchu i czują ohydny fetor rozciągającej się nad miastem zgniłej skarpety i smród będą nazywać smrodem, na przekór zakłamanej propagandzie.

 2. Pluszak says:

  Kochani
  Ta droga nie jest remontowana po to aby ploccy mechanicy od zawieszeń mieli ci robić

 3. Sławuś says:

  Kopią korytarze dla Daniela żeby miał którędy sp….lać jak CBŚP po niego kiedyś przyjedzie

 4. Kierowca says:

  Remontu nie będzie. Klepisko pasożytów z Ł34 dla władzy ważniejsze.

  • Znafca says:

   Skąpy coś ten prezes ORLEN-u. Mieszkańcy czują smród od kombinatu od kilku wietrznych dni, a teraz jeszcze słychać ból czterech liter Orlenowców bo zawieszenia im się niszczą. Stać was na naprawę u mechaników i nie płaczcie. Ciężki transport między innymi auto cystern rozjeździł te drogi, a miasto ma to jeszcze remontować dobre :D Miasto to już wam obwodnicę zbudowało na Podolszyce żebyście nie stali w mieście w korkach!!

   • Anonim says:

    Ty Znafca, jesteś chory psychicznie? Zakład 60 lat istnieje i śmierdzi z niego od poczatku produkcji. To nie fabryka czekolady, zawsze mozna sie wyprowadzic.

   • Anonim says:

    Do inteligentnego ANONIMA zawsze możesz dojechać wyremontowaną przez miasto ul.. Zglenickiego

 5. kierowca MPKa says:

  Tak sie traktuje kierowców jeżdżących do lekarzy ze starszymi ludźmi. Panie prezydencie tam nie tylko łorlenowcy jeżdżą! WSTYD żeby trasa którą dojeżdżają starsi ludzie była w takim stanie ! Od ronda Nafciarzy to aż strach jechać! Nie dbacie o bezpieczeństwo ludzi ! To nie orlenu droga tylko samorządu. Może niech przeznaczy pare złotówek na naprawę nawierzchni. Przecież macie pieniądze w budżecie z podatków firm, które tam mają swoją działalność gospodarczą! To wstyd straszny jest! Gdzie dajecie te pieniądze? Macie focha na orlen bo inna opcja polityczna? Dziecinne zachowanie. Droga jest dla nas wszystkich bez względu na poglądy! To nie przystoi samorządowi i dyrekcji dróg. Boje sie ludzi wozić ta trasą

  • Anonim says:

   Pan prezydent zajęty polityką i kolesiami ze stolicy.

  • R44 says:

   Jest Zglenickiego i tam dojedziesz. Zarówno Łukasiewicza jak i Chemików to drogi dojazdowe dla Orlen. Za ren smród z kominów to Orlen ta drogę powinien zrobić sam. Miasto zrobiło Łukasiewicza Długa i Obwodnicę, a resztę w czynię społecznym może wykonać Orlen.

  • Znafca says:

   Miasto to już wymieniło tabor autobusów na nowe Polskiej produkcji Solaris-y, a nie jak poprzedni prezydent używany szrot z zagranicy, który jechał do kasacji, a został przywieziony do Płocka. Jeździć się nie bałeś kierowco tej węgierskiej produkcji IKARUS-ami co miały milionowe przebiegi, które wyły i kopciły na czarno??

   • podatnik says:

    I dostawił biurka dla swoich

   • Znafca says:

    Drogi podatniku jedni dostawiają biurka dając miejsca pracy, a inni jak prezes PKN kupują nieruchomości bo każdy ma inne priorytety

 6. abcde says:

  Wreszcie nie wytrzymało…………..
  A tak ciężko było to wyrównać na czas.

  Może teraz będzie równo….
  choć cała Chemików i Łukasiewiczi od Długiej do Zglenickiego głośno wołają o remont chociaż nawierzchni…..

 7. Grubo says:

  Tam już dawno było załamanie w tym miejscu. Widocznie dziś nie wytrzymało i jest jak jest

  • Dhhsh says:

   Od lat był uskok. Widać że były kiedyś robione jakieś prace pod tym fragmentem ulicy i źle zageszczono ziemię. Olać to co robi PKN…..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU