Piłkarze Wisły pojechali na Śląsk

REKLAMA

We wtorek piłkarze Wisły Płock udali się na kilkudniowe zgrupowanie na Śląsk. Nafciarze trenować będą w miejscowości Kamień pod Rybnikiem.

Jak podaje klub, na Śląsk udało się dwudziestu piłkarzy: Seweryn Kiełpin, Daniel Szczepankiewicz, Dawid Abramowicz, Kamil Hempel, Paweł Magdoń, Marko Radić, Bartłomiej Sielewski, Cezary Stefańczyk, Filip Burkhardt, Damian Dombrowski, Tomasz Grudzień, Jacek Góralski, Fabian Hiszpański, Dawid Jabłoński, Krzysztof Janus, Paweł Kaczmarek, Albert Taar, Piotr Wlazło, Marcin Krzywicki oraz Łukasz Sekulski.

PowiązaneTematy

Pod znakiem zapytania stoi udział w zgrupowaniu Janusza Dziedzica. Jego obecność w zajęciach uzależniona jest od wyników USG. Badanie zostanie przeprowadzone we wtorek w godzinach popołudniowych – jeśli jego wynik będzie pozytywny, piłkarz dołączy do swoich kolegów w Kamieniu.

Podczas obozu szkoleniowcy Wisły skupiać się będą na treningach szybkościowych oraz rozwijaniu siły eksplozywnej, czyli zwiększeniu maksymalnej siły w jak najkrótszym czasie. W trakcie obozu szkoleniowego Nafciarze wezmą udział w grach kontrolnych. Pierwsza z nich zostanie zorganizowana w środę. Płocczanie zmierzą się z GKS-em Tychy w pierwszym sparingu tego zgrupowania. Następna gra kontrolna odbędzie się w sobotę. Wówczas piłkarze Wisły rozegrają mecz z drugoligowym Rozwojem Katowice.

Po powrocie do Płocka Wisła rozegra swój ostatni sparing w tegorocznej przerwie zimowej ze Stomilem Olsztyn. Mecz zaplanowany jest na 1 marca i rozegrany zostanie na głównej murawie.