Piłkarze Wisły Płock wznowili treningi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W poniedziałek, piłkarze nożni Wisły Płock wznowili treningi. Szkoleniowcy zabrali na zajęcia 23. graczy na pierwsze w tym roku zajęcia w terenie.

W treningu wzięli udział Seweryn Kiełpin, Marcin Kwiatkowski, Daniel Szczepankiewicz, Dawid Abramowicz, Paweł Bojaruniec, Kamil Hempel, Paweł Magdoń, Marko Radić, Bartłomiej Sielewski, Grzegorz Wawrzyński, Filip Burkhardt, Damian Domrowski, Krzysztof Garczewski, Tomasz Grudzień, Jacek Góralski, Fabian Hiszpański, Krzysztof Janus, Paweł Kaczmarek, Piotr Wlazło, Janusz Dziedzic, Marcin Krzywicki, Łukasz Sekulski oraz testowany Albert Taar. Poza wspomnianym Estończykiem w Płocku pojawiło się też 6. młodych zawodników z niższych lig, którzy będą trenowali z Młodą Wisłą i do końca tygodnia podjęte zostaną decyzje, czy któryś z nich zostanie w Klubie na dłużej.

Dziś ekipa trenera Marcina Kaczmarka przejdzie kompleksowe badania wydolnościowe, które pokażą jak wyglądają organizmy zawodników po kilkutygodniowym okresie pracy indywidualnej, później rozpoczną się intensywne zajęcia w terenie oraz na siłowni. W sobotę zaś o godz. 13. w Ursusie rozegramy pierwszy noworoczny sparing. Rywalem Wisły będzie Dolcan Ząbki
Poznaliśmy też szczegółowy plan sparingów. Jak podaje klub, w dniach 22.01. – 01.02. zespół przebywał będzie na obozie w Centralnym Ośrodku Sportu w Cetniewie, gdzie zmierzymy się z: Arką Gdynia (25. stycznia), Gryfem Wejherowo (29. stycznia) i Bytovią Bytów (1. lutego). Po powrocie znad Bałtyku zawodnicy będą trenowali w Płocku i zagrają kolejne mecze:

05.02. – Olimpia Grudziądz (Świecie);
08.02. – Olimpia Elbląg (Płock)
12.02. – Pelikan Łowicz (Płock);
15.02. – Pogoń Siedlce (Płock).

Od 18.02. do 22.02 odbędzie się krótkie zgrupowanie w Kamieniu koło Rybnika i następne gry kontrolne:

19.02. – GKS Tychy (Rybnik);
22.02. – Rozwój Katowice (Rybnik).

W ostatnim sparingu zagramy 1. marca w Płocku ze Stomilem Olsztyn, a już tydzień później pierwszy mecz ligowy z liderem tabeli – Górnikiem Łęczna.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji