Piknik przeciw uzależnieniom – na wysokości

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W środę, 18 czerwca, w Spółdzielczym Domu Kultury odbył się piknik na wysokim poziomie. Tuż przed SDK-iem powstał park linowy. Emocji nie brakowało.

O adrenalinę i bezpieczeństwo na linach zatroszczyła się Grupa Ratownictwa Specjalistycznego OSP Płock. Ponadto, instruktorzy z  Czystej Formy Studio uczyli najmłodszych jazdy na rolkach.

Impreza odbyła się pod nazwą ”Wybór należy do Ciebie – przeciwdziałanie ewentualnym uzależnieniom”  i była drugą tego typu inicjatywą współfinansowaną ze środków Wydziału Zdrowia i Sprawa Społecznych UMP. Piknik miał na celu pokazanie, że spędzanie czasu wolnego nie musi wiązać się z używkami. – Ramię w ramię będziemy mówić: „NIE!” uzależnieniom! – krzyczała Agnieszka Białecka, koordynator akcji.

Z tej okazji na placu przed SDK-iem pojawili się m.in. funkcjonariusze policji z symulatorem jazdy motocyklem i sprzętem policyjnym oraz ratownicy płockiego oddziału PCK, którzy na fantomach uczyli zasad pierwszej pomocy.

Podczas imprezy zaprezentowali się także mali i więksi podopieczni SDK-u. Nie zabrakło m.in. najmłodszej grupy Zumby, czy Studia Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej pana Sławomira Przyguckiego.

Zobacz nasze zdjęcia!

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji