Piknik na wysokim poziomie w SDK-u

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już w najbliższą środę, 18 czerwca, w Spółdzielczym Domu Kultury odbędzie się piknik na iście wysokim poziomie. Tuż przed SDK-iem powstanie bowiem park linowy. Emocji z całą pewnością nie zabraknie.

O adrenalinę i bezpieczeństwo na linach zatroszczy się Grupa Ratownictwa Specjalistycznego OSP Płock. Ponadto, instruktorzy z  Czystej Formy Studio uczyć będą wszystkich tych, którym jazda na rolkach jest jeszcze obca. Warunek jest jeden – trzeba przynieść ze sobą rolki.

”Wybór należy do Ciebie – przeciwdziałanie ewentualnym uzależnieniom” jest drugą w tym roku imprezą współfinansowaną ze środków Wydziału Zdrowia i Sprawa Społecznych UMP, mającą na celu pokazanie, że spędzanie czasu wolnego nie musi wiązać się z używkami. – Jedyne co nas ogranicza, to własna pomysłowość – i to pomysłowość na samych siebie – mówi Agnieszka Białecka, koordynator akcji. – Głośno będziemy mówić o profilaktyce, bowiem jest to impreza profilaktyczna – dodaje.

Podczas środowego pikniku pojawią się m.in. funkcjonariusze policji, strażnicy miejscy, a także ratownicy płockiego oddziału PCK, którzy będą uczyć lub przypominać zasady pierwszej pomocy. – Ramię w ramię będziemy mówić: „NIE!” uzależnieniom! – zapowiada Białecka.

Podczas imprezy zaprezentują się także mali i więksi podopieczni SDK-u. Nie zabraknie najmłodszej grupy Zumby, która krokiem tanecznym za panią Jolą Kowalska wkroczy na taras Spółdzielczego Domu Kultury, pokazu Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo Eljot Płock z trenerem Leszkiem Januszkiewiczem na czele, Grupy Tanecznej pod wodzą pana Krzysztofa Rogulskiego oraz śpiewu – czyli Studio Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej pana Sławomira Przyguckiego.

Na zakończenie, jeżeli pogoda pozwoli, odbędzie się bitwa na bomby wodne.

Impreza rozpocznie się w środę, 18 czerwca, o godzinie 16. Wstęp wolny.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji