REKLAMA

Pijany za kierownicą. Miał ponad 3 promile i zakaz prowadzenia pojazdów

REKLAMA

Nie zliczymy ile razy publikowaliśmy ostrzeżenia, dotyczące kierowania pojazdami pod wpływem alkoholu. Niestety, niektórzy pozostają głusi na apele policji i mediów, bezmyślnie wsiadając za kierownicę z promilami we krwi. Tym razem udało się zatrzymać delikwenta, który miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

W ostatni dzień czerwca policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego płockiej komendy zatrzymali 35-letniego mężczyznę.

– Ważnym jest fakt, że społeczeństwo reaguje na widok nietrzeźwych za kierownicą i niezwłocznie o swoich przypuszczeniach informuje służby. Tak właśnie zareagował świadek, który wczoraj na widok nietrzeźwego kierowcy forda, poruszającego się po terenie gminy Wyszogród, bez wahania poinformował służby – podkreśla mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji.Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego płockiej komendy zatrzymali kierującego, u którego badanie policyjnym alkomatem wykazało ponad trzy promile alkoholu w organizmie (!). Na dodatek 35-latek kierował fordem, pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie.

– Zdecydowana reakcja świadka pozwoliła na wyeliminowanie z ruchu nietrzeźwego kierowcy, który swoją jazdą mógł doprowadzić do tragedii na drodze. Z takimi reakcjami płocka policja spotkała się już wielokrotnie i bez wątpienia są one godne pochwały i naśladowania – zaznacza mł. asp. Marta Lewandowska. – Na drodze nie ma miejsca dla nietrzeźwych kierowców! Jeśli widzisz nietrzeźwą osobę wsiadającą za kierownicę samochodu, nie wahaj się i poinformuj służby – apeluje oficer prasowa płockiej policji.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Hemp Grubas says:

    Wczoraj ORMO dzisiaj KO konfidenci Obywatelscy.
    Oczy widzą uszy słyszą usta milczą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU