REKLAMA

Pijany kierowca zderzył się z busem

REKLAMA

W środę późnym popołudniem doszło do wypadku w Bądkowie Jeziornym. Auto osobowe zderzyło się tam z busem. W toku działań policji okazało się, że kierowca osobówki był pijany.

20 listopada o godzinie 18.10 w Bądkowie Jeziornym (gmina Brudzeń Duży) doszło do wypadku z udziałem pijanego kierowcy. Mężczyzna zderzył się z busem.

PowiązaneTematy

– Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia drogowego wstępnie ustalili, że 35-letni kierujący oplem nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i uderzył w mercedesa. W wyniku zdarzenia kierujący oplem z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. W związku z uzasadnionym podejrzeniem kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości od 35-latka została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie – informuje mł. asp. Marta Lewandowska oficer prasowa KMP w Płocku.

Badanie potwierdziło podejrzenia policjantów. Na terenie działania KMP w Płocku od początku roku do 31 października policjanci zatrzymali ponad 300 nietrzeźwych kierujących. Policjanci przypominają, że kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem zagrożonym karą pozbawienia wolności do lat 2.

– Apelujemy również do wszystkich, aby reagowali, widząc, że za kierownicę wsiada nietrzeźwa osoba. Nie pozostawajmy obojętni również, wtedy gdy na jezdni zatacza się pieszy, poinformujmy o tym policję. Może to zapobiec wielu tragediom – zachęcają policjanci.Policjanci zatrzymali też kolejnych dwóch nietrzeźwych kierowców na terenie Płocka. Podróż pierwszego funkcjonariusze zakończyli na ul. Kościelnej, drugiego na ul. Korczaka. Tego dnia doszło w sumie do 8 kolizji, z czego połowa z nich miała miejsce w naszym mieście.

Kolizja osobówki i samochodu dostawczego

Gdzie radar?

21 listopada policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem: w godz. 6-22 na trasie Płock – DK60 – Płock.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU