REKLAMA

Pijany kierowca uderzył w… wał przeciwpowodziowy

REKLAMA

Wypadek, dwadzieścia osiem kolizji, cztery zatrzymania nietrzeźwych kierujących i jedno kierowcy jadącego pomimo zakazu, a dodatkowo trzydzieści pięć doprowadzeń do izby wytrzeźwień – to liczby minionego weekendu w Płocku oraz na terenie powiatu płockiego.

PowiązaneTematy

Wspomniany wypadek miał miejsce w sobotę, 7 listopada, w miejscowości Dobrzyków (gm. Gąbin).

– Wysłani na miejsce zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że będący pod wpływem alkoholu kierowca samochodu opel corsa, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, przez co stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w wał przeciwpowodziowy – relacjonował Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. – Pasażerka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala, natomiast kierowca został zatrzymany w policyjnym areszcie – dodał.

W czasie ostatniego weekendu doszło także do kilku zdarzeń kryminalnych.

W terminie od 2 do 7 listopada w miejscowości Stare Boryszewo (gm. Radzanowo) włamano się do hali, skąd skradziono butlę z gazem technicznym oraz inne przedmioty o łącznej wartości około 3200 zł.Dwa kolejne zdarzenia miały miejsce w nocy z 5 na 6 listopada. W miejscowości Kobylniki (gm. Wyszogród), z niezabezpieczonej naczepy na terenie parkingu jednej ze stacji paliw, zabrano opony wyceniane na około 5700 zł. Z kolei z niezamkniętego pomieszczenia gospodarczego w miejscowości Sękowo (gm. Bielsk), skradziono kosy spalinowe i przewody elektryczne o wartości około 1700 zł.

Do ostatniego ze zdarzeń doszło w niedzielę, 8 listopada, w Płocku. Na ul. Dobrzyńskiej w jednym z samochodów marki bmw wybito szybę, wgnieciono karoserię i pocięto tapicerkę. Wartość uszkodzeń wynosi około 10 tys. zł.

Sporo pracy mieli również strażacy, w związku z wichurami, jakie przetaczały się przez Polskę. Chociaż na naszym terenie były o wiele słabsze niż na północy kraju, w sumie straż pożarna jechała do 12 interwencji – 8 w Płocku i 4 w powiecie płockim.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU