REKLAMA

Pijana uderzyła w słupek. Tuż za przejściem dla pieszych…

REKLAMA

O zdarzeniu, które mogło mieć tragiczny skutek, napisał nam czytelnik. Był świadkiem jak kobieta, kierująca fordem, uderzyła w przydrożny słupek, tuż obok drzewa i za przejściem dla pieszych… Kobieta była pijana.

PowiązaneTematy

Do zdarzenia doszło w nocy z 13 na 14 sierpnia, po północy.

– Pijana kobieta prowadziła auto na ul. Kazimierza Wielkiego – napisał do nas czytelnik, który był świadkiem zdarzenia. – Trzy panie jechały samochodem ford mondeo. Wyjechały spod Lidla bez świateł, jechały po krawężnikach, zatrzymały się pomiędzy drzewem i słupkiem, zmiatając jeden z nich – relacjonuje.

Jak dodaje, dwie kobiety uciekły zanim dobiegł do miejsca zdarzenia. Na miejscu została jedna, jak się okazało nietrzeźwa i bez dokumentów.– Widziałem dziś to miejsce. One jeden słupek zmiotły z chodnika, zatrzymując się pomiędzy drzewem a słupkiem, a właściwie od drzewa się odbiły. Laweta już zabrała auto – wyjaśnia czytelnik.

– Nietrzeźwa kierująca została zatrzymana dzisiaj w nocy na ul. Kazimierza Wielkiego w Płocku – potwierdził Jarosław Ostrowski z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Zwracamy uwagę, że w pobliżu zdarzenia znajduje się przejście dla pieszych. Na szczęście dla nietrzeźwej kobiety, nikt na nim się nie znajdował w momencie, w którym kierowała pod wpływem alkoholu…

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Obserwator says:

    Serdecznie pozdrawiam panie które uciekły widzę że są odważne KRETYNKI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU