Pieszy wykazał się wyjątkową bezmyślnością… Przestroga dla kierowców [WIDEO]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kamera monitoringu zamontowana w jednym z autobusów Komunikacji Miejskiej zarejestrowała bardzo niebezpieczną sytuację na drodze. KM opublikowała nagranie, aby uczulić kierowców na bezmyślność pieszych.

Poniedziałek, 2 grudnia. Na przystanku przy ul. Hubalczyków na Podolszycach zatrzymuje się autobus linii 35. Po chwili sprzed autobusu wybiega młody chłopak. Wpada wprost pod koła samochodu osobowego. Od razu wstaje i kulejąc podąża w kierunku chodnika. Tak pokrótce wygląda film udostępniony przez Komunikację Miejską, który ma być przestrogą dla kierowców.

KM napisała na swojej stronie internetowej: “Mając na uwadze pogarszające się warunki pogodowe apelujemy do kierowców, żeby jeździli ostrożniej i kierowali się zasadą ograniczonego zaufania, szczególnie w pobliżu przystanków autobusowych. Niekiedy brak wyobraźni może doprowadzić do nieszczęścia. Przedstawiony przez nas film jest ostrzeżeniem oraz uczuleniem kierowców na bezmyślność pieszych”.

Chłopakowi na szczęście nic poważnego się nie stało, ale mogło być zupełnie inaczej. My apelujemy także do pieszych: bądźcie ostrożniejsi!

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji