REKLAMA

Pierwszy z trzech lokali na nabrzeżu otwarty. Kiedy kolejne?

REKLAMA

Nowy najemca lokali gastronomicznych na Nabrzeżu Stanisława Górnickiego otworzył pierwszy z trzech wynajmowanych punktów. Przy obiekcie ustawiono stoliki z parasolkami, czynna jest również publiczna toaleta, która jest płatna.

W ostatni weekend czerwca uruchomiono pierwszy lokal w nowym obiekcie gastronomicznym na Nabrzeżu Stanisława Górnickiego. Przypomnijmy, że drugi przetarg (pierwsza firma zrezygnowała z najmu lokali) wygrała firma Familijna sc Katarzyna Woroniecka, Krzysztof Bromka, która prowadzi już lodziarnię przy ul. Grodzkiej czy restaurację przy ul. Czwartaków.

Znamy najemcę kafejki na moloPowiązaneTematy

Na razie otwarto Lodziarnię Familijna, w której kupić możemy lody i ciasta własnej produkcji, desery, napoje gorące i zimne, w tym również napoje alkoholowe i wysokoprocentowe. Lokal otwarty jest codziennie w godzinach 10-22, a w weekendy w godz. 10-24.

Jak się dowiedzieliśmy, w przyszłym tygodniu planowane jest otwarcie kolejnego z lokali, w którym serwowane będą różnego rodzaju burgery. Co będzie podawane w trzecim lokalu, to jeszcze niespodzianka. Trwają ustalenia w tym zakresie, które zależą, m.in. od możliwości urzędowych i formalnych.

A co z toaletą? Jest już czynna, będzie jednak płatna (co, biorąc pod uwagę, iż to w gestii najemcy lokali jest dbanie o nią, wydaje się logiczne). Aby z niej skorzystać, należy zapłacić 2 zł.