REKLAMA

Pierwszy trening szczypiornistów [ZDJĘCIA]

REKLAMA

W poniedziałek kibice piłki ręcznej mieli okazję na żywo obejrzeć pierwszy przed nowym sezonem trening piłkarzy ręcznych Orlen Wisły Płock, połączony z prezentacją nowych zawodników.

Około półtora tysiąca kibiców zgromadzonych się w Orlen Arenie gromkimi brawami nagrodziło swoich ulubieńców i nowych zawodników Orlen Wisły Płock. Nie wszyscy jednak spotkali się z ciepłym przyjęciem. Gwizdy i buczenie przywitały Mariusza Jurkiewicza, któremu kibice nie mogą wybaczyć, że po wygaśnięciu kontraktu wzmocni największego rywala płocczan.

Prezentacji zawodników towarzyszyły krótkie filmy, pokazujące na telebimie ich akcje z meczów ligowych czy też pucharowych. I chociaż w pewnym momencie technika na chwilę zawiodła, to udało się pokazać po kilka zagrań każdego z zawodników.A po prezentacji można było przekonać się, jak na co dzień trenują szczypiorniści. Na początku zobaczyliśmy serię ćwiczeń ogólnorozwojowych, po których zawodnicy przeszli do treningu z piłkami, a na koniec Wiślacy rozegrali kilka pojedynków 4×4.

Poniedziałkowy trening nie był jednak oficjalną prezentacją drużyny. Ta odbędzie się 23 sierpnia, przy okazji kontrolnego meczu Orlen Wisły Płock z białoruskim Meshkovem Brześć.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU