REKLAMA

Pierwsze urodziny inicjatywy Płockamp

REKLAMA

Czerwcowa edycja barcampu Płockamp będzie wyjątkowa. Dokładnie 9 czerwca minie rok od pierwszego zorganizowanego wydarzenia. Jeśli chcecie za darmo wysłuchać prelekcji na temat nowych technologii, koniecznie zajrzyjcie tego dnia o godzinie 17.30 do Galerii Wisła.

Jeśli interesują was start upy, nowe technologie, e-commerce, mobile, e-biznes, social media, to jest tematyka, która po raz piąty poruszana będzie przez barcamp Płockamp.

– Skracanie dystansu, poprzez wybór miejsca (spotkanie odbędzie się w Arturo Ristorante & Bowling Club – przyp.red.) pomiędzy uczestnikami eventu ma służyć przede wszystkim nawiązywaniu bliższych relacji biznesowych pomiędzy uczestnikami wydarzenia, którymi są właściciele firm, pracownicy korporacji, przedstawiciele instytucji, organizacji i wreszcie startupy – mówi Małgorzata Gontarek, koordynator przedsięwzięcia.

Celem spotkań tej grupy jest integracja branży nowych technologii, budowanie nowych relacji, dzielenie się wiedzą i… dobra zabawa.Tym razem do Płocka przyjadą:

  • Artur Jabłoński (prelegent, który nie dotarł na jeden z czwartków social media) szkoleniowiec social media, do niedawna związany z Exea, realizuje unikalne projekty dla firm i instytucji różnego typu – od korporacji przez MŚP po instytucje kultury, startupy czy urzędy,
  • Adam Zajdzik – twórca aplikacji Kekemeke, która zdobyła 1,5 mln zł dofinansowania,
  • Jakub Musiałek – Pixel Technology, firma która realizuje międzynarodowe projekty w dziedzinie telemedycyny.

 PetroNews jest patronem medialnym Płockamp.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU