NoveKino Przedwiośnie przygotowało kolejne atrakcje dla małych i dużych miłośników filmów na dużym ekranie. Będą m.in. premiery animacji, najnowszy film Woody’ego Allena, przedpremierowe pokazy animacji: “Paddington 2” i “Magiczna Zima Muminków” oraz Mikołajki z niespodziankami.

Pierwsza gwiazdka

Pierwsza premierowa propozycja to animacja “Pierwsza gwiazdka” w wersji z dubbingiem.

Mały, odważny osiołek o imieniu Bo tęskni za życiem z dala od codziennej pracy w wiejskim młynie. Pewnego dnia zbiera się na odwagę i ucieka na wolność, by spełnić swe marzenia. Po drodze spotyka uroczą owieczkę Ruth, która przypadkowo odłączyła się od swej trzody, oraz gołębia o wielkich aspiracjach. Wszyscy oni wspólnie z zabawnymi wielbłądami oraz kilkoma nieco ekscentrycznymi zwierzętami podążają za gwiazdą. Wkrótce staną się niespodziewanymi bohaterami najwspanialszej historii wszech czasów – opowieści o pierwszych świętach Bożego Narodzenia.
REŻYSERIA: Timothy Reckart

Kumple z dżungli

Kolejna premiera to francuski film animowany “Kumple z dżungli”.
Oto zgrana paczka superbohaterów z Dżungli! Pasiasty kung-fu pingwin – Maurice, jego pasiasty syn, kung-fu złota rybka – Junior, genialny wyrak – Gilbert, waleczny goryl – Miguel oraz czarująca nietoperka – Batricia. Na drodze wesołej bandy staje piroman koala, Igor, który wiele lat temu miał plan zniszczenia dżungli. Wtedy zagładę powstrzymała tygrysica, mama Maurice’a. Teraz szalony koala ma szansę się zemścić. Kumple z dżungli – na ratunek!
REŻYSERIA: David Alaux, Eric Tosti OBSADA: Michel Mella, Emmanuel Curtil, Paul Borne.

Mikołaj w każdym z nas

Od 1 grudnia zapraszamy również na film familijny “Mikołaj w każdym z nas”.

Nie musisz być dorosły, ani bogaty, aby dla swych bliskich stać się Mikołajem. A gdy odkryjesz piękno ciepłych, rodzinnych Świąt i podzielisz się tą radością z ważnymi dla Ciebie osobami, kto wie, może spotkasz Świętego Mikołaja we własnej osobie. To jest właśnie filmowa opowieść o takim spotkaniu…
REŻYSERIA: Terje Rangnes OBSADA: Thor Michael Aamodt, Anders Baasmo Christiansen, Ann Carnarius Elseth.

Na karuzeli życia

Od 1 grudnia na ekranach kin zagości również najnowszy film wyreżyserowany przez Woody’ego Allena – “Na karuzeli życia”.

Historia czterech postaci, których losy splatają się w słynnym parku rozrywki na Coney Island w latach 50. ubiegłego wieku. Rozchwiana emocjonalnie, była aktorka Ginny (Kate Winslet) pracuje tu jako kelnerka. Jej mąż Humpty (Jim Belushi) jest operatorem karuzeli. Mickey (Justin Timberlake) to przystojny ratownik, który marzy o karierze dramatopisarza. Carolina natomiast jest marnotrawną córką Humpty’ego, która w domu ojca szuka schronienia przed gangsterami.
REŻYSERIA: Woody Allen OBSADA: Kate Winslet, Juno Temple, Justin Timberlake.

Bajkoranki: Gang Wiewióra 2

W sobotę i niedzielę zapraszamy na Bajkoranki i pokaz filmu “Gang Wiewióra 2”. Seanse odbędą się o godzinie 11, bilety w cenie 12 złotych. Przed seansami odbędzie się losowanie nagród na zasadach Happy Seats. Po seansach zapraszamy do patio kina na animacje i spektakle prowadzone przez Teatr Form Wielu.

“Gang Wiewióra 2”: W parku panuje zgoda, spiżarnia aż pęka w szwach, a Wiewiór cieszy się zasłużoną opinią szlachetnego spryciarza. A jednak nad futrzaną ferajną znów zbierają się czarne chmury. W mieście chodzą słuchy, że pewien bezwzględny inwestor planuje zamienić miejski park w Park Rozrywki. Zwierzaki wiedzą czym to pachnie: to tak jakby w twojej sypialni ktoś otworzył trzypoziomową dyskotekę. Zatem znów muszą wziąć sprawy w kosmate łapki i z pomocą Wiewióra i uroczej Andzi pokazać ludziom, że zwierzaki z parku nie dadzą sobie w orzechy dmuchać.
REŻYSERIA: Cal Brunker OBSADA: Jackie Chan, Katherine Heigl, Will Arnett.

Spotkania Filmowe: Po tamtej stronie

W poniedziałek, 4 grudnia, zapraszamy na Spotkania Filmowe i pokaz filmu “Po tamtej stronie”. Seans odbędzie się o godzinie 18.30, bilety w cenie 15 złotych. Przed seansem zapraszamy na mały poczęstunek: herbata, ciastko. Przed seansem odbędzie się również losowanie nagród na zasadach Happy Seats.

“Po tamtej stronie” – opowiada historię mieszkańca Helsinek, który postanawia odmienić swoje życie i otworzyć restaurację. Pewnego dnia Wikstrom przypadkiem natyka się na uciekiniera z Syrii, Khaleda. Choć znajomość między mężczyznami zaczyna się niefortunnie, bohaterowie szybko nawiązują głęboką więź, która zostanie wystawiona na wiele ciężkich prób. Czy tylko w bajce ich nieoczekiwane spotkanie byłoby początkiem pięknej przyjaźni? W najnowszym filmie Kaurismaki nie pozostaje głuchy na echa wzbierającej na całym świecie fali ksenofobii i nacjonalizmu. Fiński reżyser swoim zwyczajem potrafi jednak przebić się przez warstwę smutku, by zaoferować widzom porcję niełatwego optymizmu i zaraźliwego poczucia humoru. Mistrzowski film, w którym może się przejrzeć (i pośmiać z siebie) współczesna Europa.
REŻYSERIA: Aki Kaurismaki OBSADA: Sherwan Haji, Sakari Kuosmanen, Ilkka Koivula.

Mikołaj i spółka

W Mikołajki, 6 grudnia natomiast, ma swoją premierę film “Mikołaj i spółka”.

Te święta miały być jak każde inne – wesołe, ciepłe i oczywiście pełne prezentów wysypujących się spod choinki. Nagle jednak okazało się, że może nie być ich wcale! Nikt nie chciałby znaleźć się w stroju Świętego Mikołaja, który tuż przed Wigilią dowiaduje się, że wszystkie jego elfy zachorowały i nie pomogą mu zapakować nawet połówki najmniejszego z prezentów. Najsłynniejszy brodacz świata musi czym prędzej wezwać zaprzęg najdzielniejszych reniferów, chwycić lejce i pomknąć magicznymi saniami na poszukiwanie lekarstwa, które uzdrowi jego pomocników… i uratuje tegoroczne Święta. Na swojej drodze spotyka zakręconą rodzinę, która pomoże Mikołajowi w jego szalonej misji. Gwiazdka tuż tuż – liczy się każda sekunda!
REŻYSERIA: Alain Chabat OBSADA: Wojciech Malajkat, Sarsa.

Mikołajki w NK Przedwiośnie!

Na Mikołajki zapraszamy tradycyjnie 6 grudnia – NK Przedwiośnie zapewnia moc atrakcji! W ofercie najnowsze premiery filmowe, przedpremierowe pokazy “Magicznej zimy Muminków” oraz “Paddingtona 2” animacje i spektakle przygotowane przez aktorów z Teatru Form Wielu, słodkie niespodzianki oraz konkursy Happy Seats. To jednak nie koniec atrakcji. W weekend 9-10 grudnia zapraszamy na Mikołajki na bis!

“MAGICZNA ZIMA MUMINKÓW” przedpremiera
To będzie wyjątkowa zima w świecie Muminków. Wyjątkowa, bo pierwsza. Wśnieżnej, mroźnej Finlandii, którą zamieszkują, zazwyczaj zasypiają na zimę, by po obudzeniu powitać piękno wiosny i cieszyć się resztą roku. Czy Muminki będą niewyspane? Chyba nie, czeka je bowiem mnóstwo niespodzianek, a przede wszystkim pierwsze święta i magia gwiazdki.
REŻYSERIA: Ira Carpelan, Jakub Wroński OBSADA: Piotr Fronczewski, Maciej Musiał, Natalia Kukulska, Maciej Stuhr.

“PADDINGTON 2” przedpremiera
Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady. Szczególnie jeśli futrzasty zada swe fundamentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?!
REŻYSERIA: Paul King OBSADA: Hugh Grant, Ben Whishaw, Brendan Gleeson

Na animacje i zabawy 6 grudnia zapraszamy w godzinach 9-18, natomiast podczas Mikołajek na bis, 9-10 grudnia, w godzinach 10-14. Bilety zgodne z cennikiem Kina.

W środę, 6 grudnia, zapraszamy także na seans Rodzinnego Oglądania: “Mikołaj w każdym z nas”. Bilety w specjalnej cenie 15 złotych!

Ponadto w repertuarze:

  • animacja “Coco” dubbing 2D i 3D – Dwunastoletni meksykański chłopiec imieniem Miguel pragnie zgłębić tajemnice rodzinnej legendy.;
  • najchętniej oglądany film 2017 roku “Listy do M. 3” – Losy kilkorga bohaterów ponownie przeplatają się w Wigilię Bożego Narodzenia.;
  • film na podstawie powieści Agathy Christie “Morderstwo w Orient Expressie” napisy – Gdy w luksusowym pociągu zasztyletowany zostaje wpływowy biznesmen, Hercules Poirot podejmuje się wskazania mordercy spośród trzynastu pasażerów w przedziale.;
  • polski film wyreżyserowany przez Piotra Domalewskiego z Arkadiuszem Jakubikiem, Dawidem Ogrodnikiem i Tomaszem Schuchardtem “Cicha noc” – Pracujący za granicą Adam niespodziewanie wraca do rodzinnego domu na Boże Narodzenie. Nikt z krewnych nie spodziewa się, jak wielki wpływ na ich życie będą miały dalsze wydarzenia wigilijnej nocy.;
  • nowy film Łukasz Palkowskiego “Najlepszy” – Historia życia Jerzego Górskiego, który mimo wielu przeciwności został mistrzem świata w podwójnym triatlonie.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji