Pięciu nafciarzy jedzie do Kataru!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Trener Michael Biegler podał pełny skład na Mistrzostwa Świata, które już 15 stycznia rozpoczną się w Katarze. Selekcjoner reprezentacji Polski ponownie zaskoczył!

Brak Bartłomieja Jaszki w składzie jest zrozumiały, ze względu na kontuzję zawodnika, ale brak Patryka Kuchczyńskiego jest sporym zaskoczeniem. Patryk podczas meczów towarzyskich w Katowicach grał pierwsze skrzypce na prawym skrzydle, a jego klubowy kolega, Robert Orzechowski, był tłem samego siebie. Mimo, iż nie jesteśmy zwolennikiem Patryka, to według nas należało mu się powołanie na mundial. Choć z drugiej strony, patrząc pod kątem Euro 2016, które odbędzie się w Polsce, decyzja wydaje się mieć sens.

Miłym zaskoczeniem dla fanów z naszego miasta może być natomiast powołanie Michała Daszka, którego wielu kibiców w Płocku skreślało. Warto dodać, że w kadrze Michael Biegler znalazł również miejsce dla wychowanka Wisły Płock, Piotra Masłowskiego. Oczywiście niezaprzeczalnym powodem do dumy jest także to, że w sumie aż pięciu nafciarzy pojedzie na Mistrzostwa Świata.

Kadra na Mundial

Bramkarze:
Sławomir Szmal
Marcin Wichary (Orlen Wisła Płock)
Piotr Wyszomirski

Skrzydłowi:
Adam Wiśniewski (Orlen Wisła Płock)
Michał Daszek (Orlen Wisła Płock)
Rober Orzechowski
Przemysław Krajewski

Kołowi:
Kamil Syprzak (Orlen Wisła Płock)
Bartosz Jurecki
Piotr Grabarczyk

Rozgrywający:
Piotr Chrapkowski
Karol Bielecki
Michał Jurecki
Mariusz Jurkiewicz (Orlen Wisła Płock)
Andrzej Rojewski
Michał Szyba
Krzysztof Lijewski
Piotr Masłowski.

Podziel się:

Komentarze są zamknięte

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji