REKLAMA

Pięć wypadków, sześciu rannych. Tylko przez weekend

REKLAMA

Aż pięć wypadków miało miejsce podczas minionego weekendu na terenie powiatu płockiego. Sześć osób przewieziono do szpitala. Piękny weekend dał też efekt w postaci 37 kolizji, 6 nietrzeźwych kierowców i 42 osób odprowadzonych do izby wytrzeźwień.

PowiązaneTematy

Do pierwszego z wypadków doszło w piątek, 11 sierpnia w Świerczynku (gm. Drobin).

– Kierująca pojazdem marki Peugeot z nieustalonych przyczyn straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas ruchu, po czym dachowała – informuje Jarosław Ostrowski z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. – Z obrażeniami ciała przewieziono ją do szpitala – wyjaśnia.

Kolejne zdarzenie, o którym już informowaliśmy, miało miejsce 11 sierpnia w Ciachcinie (zaraz przy miejscowości Niszczyce-Pieńki).

Kierujący samochodem marki Opel, nieposiadający uprawnień do kierowania oraz będący w
stanie nietrzeźwości (0,88 mg/l), wyjeżdżając z łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem marki Mercedes. W wyniku zderzenia, oboje kierujących przewieziono do szpitala – informuje Jarosław Ostrowski.

Wypadek na DK60. Jedna osoba ranna

12 sierpnia, w sobotę, wypadek miał miejsce w Chmielewie (gm. Wyszogród). Tam kierujący pojazdem marki Toyota nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Obrażeń doznała pasażerka, która przewieziona została do szpitala.

Do kolejnego wypadku doszło 13 sierpnia w Brudzeniu Dużym. Rowerzysta nie ustąpił tam pierwszeństwa przejazdu samochodowi osobowemu. Doszło do potrącenia, rowerzysta z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.Również 13 sierpnia, tym razem w Drobinie, doszło do potracenia przez auto osoby pieszej, która przebiegała przez jezdnię w rejonie skrzyżowania. – Pieszy z obrażeniami został przewieziony do szpitala – informuje Jarosław Ostrowski.

Policjanci zatrzymali także sześciu nietrzeźwych kierowców, na terenie Płocka na ul. Traktowej i Kazimierza Wielkiego oraz na terenie powiatu płockiego, w miejscowościach Nowy Bromierz (gm. Staroźreby), Drobin, Garwacz (gm. Bodzanów) oraz Czermno (gm. Gąbin). O zatrzymaniu nietrzeźwej kierującej w Płocku już informowaliśmy.

Pijana uderzyła w słupek. Tuż za przejściem dla pieszych…

10 sierpnia w Jeżewie (gm. Nowy Duninów) nieznany sprawca przebił aż 19 sztuk opon w pojazdach. Wartość strat wyniosła 1.108 zł.

11 sierpnia natomiast, również w Płocku, przy ul. Królewieckiej został zatrzymany sprawca, który dokonał kradzieży odzieży wartości 190 zł.

– Po kradzieży, sprawca chcąc uciec, zaatakował pracownicę sklepu, która próbowała mężczyznę zatrzymać. Sprawca został zatrzymany przez policjantów Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego i osadzony w areszcie policyjnym – informuje Jarosław Ostrowski.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU