Piąty numer PetroNews

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dzisiaj ukazał się świąteczny numer naszej gazety PetroNews. Znajdziecie w niej informacje z ostatnich dwóch tygodni, a także stałe rubryki – EchoSonda, Topy czy Płocczanie od kuchni. Nakład rozchodzi się błyskawicznie, po południu w niektórych miejscach stojaki już były puste…

Grudzień to dla nas okres szczególnie wytężonej pracy. W papierowej wersji ukazujemy się dwa razy, ale ze względu na święta wyjątkowo nie co dwa tygodnie, a z siedmiodniowym odstępem. Właśnie dopinamy więc kolejny numer na ostatni guzik – dostarczymy go Wam już 19 grudnia.

Jest nam niezmiernie miło, że czytacie nas coraz chętniej, gazeta znika ze stojaków do ostatniego egzemplarza i na kilka dni przed dostawą nowego numeru nie mamy już jak dokładać nowych sztuk.

Szykujemy dla Was trochę niespodzianek, które zauważycie już w nowym roku. Będzie nas bardziej widać, zadbamy też mocniej o pewien dział, który stanie się wyjątkowy… Ciągle się rozwijamy, nawiązujemy nowe kontakty, zwiększa się też nasza kadra. Trzymajcie kciuki, żeby wszystkie nasze plany wypaliły. Jeden z nich właśnie dzisiaj… wyleciał ;)

Tradycyjnie, punkty dystrybucyjne, również te najnowsze, znajdziecie na stronie plock.petroecho.pl. Zawsze możecie też zgłosić się po gazetę bezpośrednio do naszej redakcji w Orlen Arenie. Do zobaczenia za tydzień!

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji