Piątkowe utrudnienia w ruchu

REKLAMA

W piątek, 19 kwietnia na terenie Płocka napotkamy miejscowe utrudnienia w ruchu, związane z planowymi naprawami ubytków jezdni. Pracuje także fotoradar straży miejskiej.

Brygady remontowe będą pracować na ulicach:

PowiązaneTematy

– ul. Kostrogaj,
– ul. Misjonarska – obniżanie krawężników.

Ul. Dobrzykowska (odcinek od ronda 19pp im. Odsieczy Lwowa do granic miasta) nadal jest zamknięta dla ruchu. Na wysokości wału przeciwpowodziowego są prowadzone roboty drogowe, w związku z koniecznością dokończenia prac, związanych z dostosowaniem niwelety drogi do wysokości wału i wykonaniem docelowej konstrukcji drogi wraz z robotami wykończeniowymi.

W związku z tym, obowiązuje objazd trasą: Płock (rondo 19 Pułku Piechoty Odsieczy Lwowa, skrzyżowanie DK 60 i 62 z DW 575) – trasa Ks. Jerzego Popiełuszki (DK 60 i 62) – DK60 – Łąck  (DW 577) – Gąbin (DW 574) – Dobrzyków.

Skrzyżowanie Bielska – Targowa: Roboty drogowe będą prowadzone po północno-zachodniej stronie ul. Bielskiej (DK60). W najbliższym czasie powstaną tymczasowe drogi techniczne, po których będzie odbywał się ruch pojazdów i pieszych. MZD apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązującej organizacji ruchu. Podczas robót, dotyczących wykonania drogi tymczasowej przewiduje się jednostronne zwężenie jezdni ul. Bielskiej wygrodzone tablicami U-21b oraz oznakowanie znakami A-14 „roboty drogowe”, A-12b „zwężenie jezdni”, A-12c „zwężenie jezdni”, B-33 „ograniczenie prędkości do 30km/h”, B-25 „zakaz wyprzedzania”. Na zaporach będą umieszczone światła ostrzegawcze w kolorze żółtym zasilane z niezależnego źródła.

Na Trasie Popiełuszki – odcinek od ronda Wojska Polskiego do Mostu Solidarności – (DK60 i DK62) została wprowadzona czasowa organizacja ruchu w związku z budową Centrum Handlowego Graniczna. Występuje zwężenie jezdni i ograniczenia prędkości.

Pozostałe utrudnienia:

– skrzyżowanie WYSZOGRODZKA / ARMII KRAJOWEJ / JANA PAWŁA II – przebudowa skrzyżowania
– skrzyżowanie JANA PAWŁA II / CZWARTAKÓW – przebudowa skrzyżowania
– skrzyżowanie ARMII KRAJOWEJ / SIKORSKIEGO / BATALIONU PARASOL – przebudowa skrzyżowania
– ul. Grabówka – budowa ścieżki rowerowej
– ul. Chopina – budowa chodnika i ścieżki rowerowej
– ul. Otolińska – budowa chodnika i ścieżki rowerowej

Straż Miejska poinformowała, że w dniu 19 kwietnia fotoradar będzie pracował na ulicach:

– Al. Kobylińskiego,
– ul. Kochanowskiego,
– ul. Mickiewicza,
– ul. Słoneczna.