REKLAMA

Piątkowe utrudnienia na drogach. Zaczynają się prace na Jachowicza

REKLAMA

W piątek, 6 września na terenie miasta będą występować miejscowe utrudnienia w ruchu, związane z planowymi remontami.

Przypominamy, że do niedzieli 8 września zamknięty dla ruchu jest odcinek ul. Chopina od skrzyżowania z ul. Lachmana do skrzyżowania z ul. Otolińską.

Brygady remontowe, prowadzące bieżące naprawy dróg i chodników, spotkamy dzisiaj na:

PowiązaneTematy

– al. Kilińskiego – budowa przystanków,
– ul. Dobrzyńskiej – frezowanie nierówności jezdni.

Przebudowa skrzyżowań na Podolszycach

W rejonie al. Jana Pawła II trwają prace w pasie drogowym, a także budowa drugiej jezdni na odcinku od ul. Wyszogrodzkiej do ul. Czwartaków. Na części jezdni wykonano oznakowanie poziome zgodne z nową organizacją ruchu.

Przebudowa skrzyżowań na Jachowicza

Na Jachowicza trwa przebudowa skrzyżowań. Prowadzone są intensywne roboty drogowe. W związku z tym w rejonie skrzyżowań:

–  al. Jachowicza – 11 listopada,
– al. Jachowicza – 3 Maja,
– al. Jachowicza – Piękna,
– al. Jachowicza – Obrońców Westerplatte – Nowy Rynek,
– al. Jachowicza – Bielska – Kobylińskiego.

występuje czasowa organizacja ruchu, zwężenia jezdni, wygrodzenia oraz ograniczenia prędkości. MZD apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej uwagi i ostrożności.

Od 6  do 8 września płoccy kierowcy mogą spodziewać się sporych utrudnień w centrum miasta.  Od piątku do niedzieli frezowana będzie nawierzchnia Al. Jachowicza w rejonie skrzyżowań: Jachowicza – Bielska – Kobylińskiego oraz Jachowicza – Nowy Rynek – Obrońców Westerplatte.

Jak zapewnia Miejski Zarząd Dróg, nie jest planowane całkowite zamknięcie ulic, jednak należy liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Prace rozpoczną się w piątek 6 września około godz. 10, a zakończą w niedzielę w godzinach wieczornych. MZD apeluje do kierowców i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu oraz poleceń służb drogowych.

Pozostałe utrudnienia

Skrzyżowanie Bielska – Targowa: Roboty drogowe prowadzone są na ul. Bielskiej. MZD apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązującej organizacji ruchu.

Na Trasie Popiełuszki – odcinek od ronda Wojska Polskiego do Mostu Solidarności – (DK60 i DK62) wprowadzono czasową organizacja ruchu w związku z budową Centrum Graniczna i węzła komunikacyjnego Graniczna. Występuje zwężenie jezdni i ograniczenia prędkości.