Piątkowe premiery i Portret Kobiety – nadchodzący tydzień w NovymKinie “Przedwiośnie”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jak co tydzień zapraszamy na kinowe premiery do “Przedwiośnia”. W repertuarze znajduje się również cykl, przygotowany specjalnie dla kobiet. 

Komedia “Jak to robią single?” opowiada historię Alice, które właśnie przeżyła rozstanie. “Rozstania są do kitu, ale wiesz, co jest jeszcze gorsze? Zmarnowana noc w Nowym Jorku” pociesza ją koleżanka Robin. Od tej pory Alice będzie uczyła się życia singla w mieście, które nigdy nie śpi.

“Misiek w Nowym Jorku” to animowana historia o tym, jak chciwy biznesmen planuje zasiedlić Arktykę. Zwierzęta przejrzały jednak jego zamiary i wysyłają nietypowego niedźwiedzia polarnego, by ratował sytuację.

Portret Kobiety

Materiały prasowe

Zapraszamy również na pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu Portret Kobiety, które odbędzie się 16 lutego o godzinie 18. Koszt biletu 15 zł. Przed seansem wśród uczestników rozlosowane zostaną drobne upominki. Panie będą mogły też podyskutować przy gorącej herbacie i ciastku.

Główną atrakcją jest oczywiście film. “Imigranci” to historia Dheepana. Mężczyzna walczył w wojnie domowej w Sri Lance po stronie tamilskich rebeliantów. Kiedy porażka jest już niemal pewna, decyduje się na ucieczkę z kraju. W podróż do Europy ruszają z nim nieznane mu kobiety, które udają jego żonę i córkę.

Cykl “Portret Kobiety” uzyskał wsparcie Miasta Płocka. PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji