REKLAMA

Piątek na płockich drogach

REKLAMA

W piątek, 12 lipca na terenie miasta będą występować miejscowe utrudnienia w ruchu, związane z planowymi remontami.

Jak informuje Miejski Zarząd Dróg, brygady remontowe spotkamy dziś na:

– ul. Gmury – regulacja zasuw wodociągowych,
– al. Armii Krajowej – naprawa chodnika,
– ul. Parcele – regulacja studni kanalizacyjnych,
– ul. Kleeberga – układanie płyt drogowych,
– ul. Kazimierza Wielkiego – naprawa zapadnietej studni,
– ul. Łukasiewicza – naprawa ubytków w jezdni,
– ul. Źródlana – naprawa ubytków w jezdni.

Asfaltowanie jezdni na ul. Czwartaków w al. Jana Pawła II

MZD informuje, że dziś, w piątek 12 lipca, w godz. 17-22 dojdzie do zamknięcia al. Jana Pawła II (od ul. Swojskiej do ul. Czwartaków). Wyłaczenie z ruchu jest zwiazane z ułożeniem warstwy ścieralnej asfaltu na remontowanej ulicy.

Przebudowa skrzyżowań w Al. Jachowicza

W Al. Jachowicza trwa przebudowa skrzyżowań. Prowadzone są intensywne roboty drogowe. W związku z tym w rejonie skrzyżowań:

– ul. Jachowicza – 11 listopada,
– ul. Jachowicza – 3 Maja,
– ul. Jachowicza – Piękna,
– ul. Jachowicza – Obrońców Westerplatte – Nowy Rynek,
– ul. Jachowicza – Bielska – Kobylińskiego.występuje czasowa organizacja ruchu, zwężenia jezdni, wygrodzenia oraz ograniczenia prędkości. MZD apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej uwagi i ostrożności.

Przebudowa skrzyżowań na Podolszycach

Rejon skrzyżowania Wyszogrodzka – Jana Pawła II – Armii Krajowej (przy galerii Mazovia) oraz al. Jana Pawła II (przy Auchan)

Trwają roboty, związane z przebudową skrzyżowania al. Jana Pawła II – Armii Krajowej – Wyszogrodzka (przy Galerii Mazovia) oraz budową ronda na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II z ul. Czwartaków (Auchan) i drugiej jezdni al. Jana Pawła II. W tym rejonie ze względu na duży zakres prac, związanych z przebudową oraz kolizjami roboty będą prowadzone przez cały czas realizacji inwestycji, czyli do 30 września. W trakcie prac nie jest planowane całkowite zamknięcie al. Jana Pawła II, jednak będą występowały utrudnienia w ruchu pojazdów i pieszych. Będą prowadzone roboty ziemne, budowlane i drogowe, związane z usuwaniem kolizji, przebudową sieci podziemnych telekomunikacyjnych elektrycznych, oświetlenia ulicznego, sygnalizacji świetlnej, gazowych itp.

Do około 15 lipca będą trwały prace drogowe w al. Jana Pawła II w kierunku od skrzyżowania al. Jana Pawła II z ul. Czwartaków przy Galerii Wisła w kierunku skrzyżowania z ul. Czwartaków przy Auchan. Roboty będą prowadzone odcinkami, sukcesywnie wzdłuż całej ulicy. W pierwszej kolejności zostanie sfrezowana nawierzchnia jezdni na całej długości ulicy oraz zostaną przebudowane zatoki autobusowe. W tym czasie w rejonie al. Jana Pawła II będzie obowiązywała czasowa organizacja ruchu. Ulica będzie przejezdna jednak będą obowiązywać ograniczenia prędkości oraz zwężenia jezdni.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU