Wraz z siedemnastym numerem gazety PetroNews, zwiększyła się lista miejsc, do których docieramy. Od dzisiaj poczytają nas klienci płockiego salonu Volkswagena oraz lodziarnio-kawiarni “U Karoli”.

Najnowszy numer naszej gazety już jest w stałych miejscach dystrybucji. Poczytacie w nim dlaczego Wojciech Hetkowski nie lubi rekina, jak płocczanki spełniają swoje marzenia, produkując wyjątkowe kosmetyki, a także bieżące informacje ze świata sportu czy gospodarki. Dla pań mamy specjalne przepisy ze szparagów, autorstwa pani Ewy Mróz, a dla panów garść najświeższych informacji z dziedziny motoryzacji i męskich gadżetów.

Gazetę PetroNews znajdziecie od dzisiaj również w dwóch nowych miejscach – salonie samochodowym Volkswagena przy ul. Wyszogrodzkiej 154 oraz w lodziarnio-kawiarni „U Karoli”, która znajduje się na Podolszycach Południowych w pobliżu placu zabaw “Orlen”. To już drugie miejsce w Płocku, w którym jedząc lody, pijąc kawę czy racząc się deserami możecie poczytać naszą gazetę. Pełną listę miejsc znajdziecie na http://miasto-plock.pl.

Do zobaczenia w następnym wydaniu PetroNews, tym razem wyjątkowo za trzy tygodnie – 26 czerwca.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji