REKLAMA

Perfekcyjny pomiar wzroku – doskonałe widzenie!

REKLAMA

Ludzkie oko jest bardzo unikatowe. Jeśli zbadamy je, używając do tego niewielkiej ilości pomiarów, uzyskamy wynik niepełny. Dobór najlepszych szkieł okularowych możliwy jest, kiedy oczy zostaną dokładnie przebadane. Teraz salon optyczny Perfect Eye Optic proponuje specjalną ofertę.

Do końca października w salonie optycznym Perfect Eye Optic w Płocku można skorzystać z profesjonalnego pomiaru optycznego oka. To jedyne miejsce w Płocku i okolicy, w którym możemy wykonać tak dokładne badanie.

PowiązaneTematy

Czym jest DNEye skaner?

W odróżnieniu od tradycyjnych urządzeń pomiarowych, skaner rejestruje nie tylko wady wzroku takie jak krótkowzroczność, nadwzroczność czy astygmatyzm, ale również aberracje wyższego rzędu, które odpowiadają między innymi za gorszy kontrast i jakość widzenia o zmroku.

Nowoczesny i precyzyjny skaner wykorzystuje aż… 1.000 punktów pomiarowych na powierzchni oka, dzięki czemu daje możliwość mierzenia układu optycznego w zakresie, jaki dotąd był nieosiągalny!

Jakie parametry mierzy DNEye skaner?
1. Wadę wzroku w warunkach widzenia w jasnym i ciemnym oświetleniu.
2. Wadę wzroku do dali oraz do bliży.
3. Aberracje wyższego rzędu (błędy odwzorowania obrazu, które pojawiają się w ludzkim oku).
4. Topografię rogówki (dokładny kształt rogówki).

Zebranie powyższych pomiarów pozwala na uwzględnienie najmniejszego odstępstwa w budowie gałki ocznej, a warto pamiętać, że każde oko jest inne.

Co zyskujemy dzięki zastosowaniu pomiarów DNEye skanera przy zamawianiu okularów?
Wszystkie dane z urządzeń pomiarowych oraz informacje uzyskane podczas tradycyjnego badania wzroku są uwzględniane podczas produkcji soczewek, idealnie pasują do naszych oczu. Dzięki technologii DNEye®, komfort widzenia będzie nieporównywalny – otrzymamy największe pole widzenia i ostry obraz o wysokim kontraście – nawet o zmierzchu. Zdumiewające jest to, jak perfekcyjnie widzenie dają indywidualnie wykonane okulary korekcyjne! Co więcej, tego typu okulary korekcyjne można wykonać także w wersji przeciwsłonecznej.
Regularna cena pomiaru DNEye skaner to 400 zł. W październiku tego typu pomiar oferujemy całkowicie za darmo!

Indywidualne okulary progresywne
Najlepsze widzenia zapewniają indywidualne soczewki okularowe. Podczas ich produkcji producent uwzględnia takie parametry, jak ustawienie oprawy na twarzy, kąt zakrzywienia oprawy czy odległość soczewki okularowej od oka.Wykorzystanie pomiaru DNEye w projektowaniu indywidualnych okularów progresywnych daje doskonałą jakość widzenia, szerokie pole widzenia, minimalne zniekształcenia. Adaptacja do tego typu okularów jest spontaniczna.

Najnowsze soczewki progresywne zapewniają najlepsze widzenie od chwili założenia, ponieważ dopasowane są do naszych indywidualnych potrzeb. Można przy tym wybrać jeden z 4 wariantów soczewek progresywnych, który najbardziej odpowiada naszym potrzebom wzrokowym:
– aktywny styl życia (szerokie pole widzenia do dali),
– wszechstronność (okulary uniwersalne, dopasowane do każdej sytuacji),
– praca z bliska (szerokie pole widzenia do komputera i z bliska),
– w pełni indywidualne (dopasowane do Twojego stylu życia).

W październiku indywidualne soczewki progresywne kupicie aż 40 proc. taniej!

Zapraszamy do salonu Perfect Eye Optic w Płocku (Auchan), gdzie wykonacie pomiar DNEye skaner a nasi doradcy pomogą dobrać okulary, które najbardziej odpowiadają Waszym potrzebom wzrokowym.

Perfect Eye Optic
Auchan Płock
ul. Wyszogrodzka 140,
Płock
tel. 24 363-55-65
plock@perfectoptic.pl
perfectoptic.pl

Optometrysta: Płocczanie są wspaniali, ale nad wzrokiem muszą popracować

[artykuł sponsorowany]

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU