REKLAMA

Patryk i Młodzi tytani w NK Przedwiośnie. Co jeszcze?

REKLAMA

NoveKino Przedwiośnie już od piątku zaprasza na trzy nowości, pokazy w ramach Filmowego Lata, Bajkoranki oraz Rodzinne Oglądanie!

Patryk

Od piątku, 10 sierpnia, w NK Przedwiośnie obejrzymy film familijny, zarówno dla fanów brytyjskiego humoru, jak również miłośników czworonogów!

Życie Sary Francis stoi na głowie. Ostatnia rzecz jakiej jej teraz trzeba to mały, nieporadny ktoś, kim trzeba się opiekować. Szczególnie jeśli ten ktoś ślini się, chrapie i wyżera co lepsze kąski z kuchennego śmietnika. A jednak! Sara dostaje w spadku rozpieszczonego humo­rzastego mopsa, który z niewymuszonym urokiem zmienia każdy jej dzień w chaos! Wkrótce okaże się jednak, że ten czworonożny rozbój­nik o spojrzeniu niewiniątka ma w sobie takie pokłady ciepła i miłości, że nie sposób mu się oprzeć. Niechciany kudłaty lokator stanie się najlepszym przyjacielem Sary, a jej życie nabierze zupełnie nowych barw, gdy okaże się, jak wielu przystojniaków ma słabość do uroczych psiaków.
REŻYSERIA: Mandie Fletcher OBSADA: Beattie Edmondson, Ed Skrein, Jennifer Saunders

Młodzi tytani: Akcja! Film

Druga, premierowa propozycja to animacja „Młodzi tytani: Akcja! Film” w wersji z dubbingiem.

„Młodzi tytani: Akcja! Film” dubbing – Kiedy Młodzi Tytani wkraczają na duży ekran, robią to z przytupem! MŁODZI TYTANI: AKCJA! FILM, pierwsze kinowe widowisko z udziałem naszych egocentrycznych, dowcipnie złośliwych superbohaterów, to spojrzenie na gatunek filmów o superbohaterach z humorem dostosowanym do wieku młodych widzów i oryginalnymi piosenkami.
Tytani odnoszą wrażenie, że wszyscy najsłynniejsi superbohaterowie występują we własnych filmach — znaczy się wszyscy oprócz Młodych Tytanów! Jednak lider grupy — Robin, ma zamiar to zmienić. Chce być postrzegany jako gwiazda, a nie tylko postać drugoplanowa. Gdyby tylko udało im się zwrócić na siebie uwagę najbardziej rozchwytywanego reżysera w Hollywood…
REŻYSERIA: Aaron Horvath, Peter Rida Michail OBSADA: Greg Cipes, Scott Menville, Khary Payton

Nieposłuszne

Ostatnia premierowa propozycja to dramat „Nieposłuszne” z Rachel Weisz oraz Rachel McAdams w rolach głównych.

Esti jest młodą przykładną żoną w małej, zamkniętej, żydowskiej społeczności, w której wszyscy się znają i wzajemnie obserwują. Seksualność jest tu poddana sztywnym rygorom. Nie ma miejsca na odstępstwo od zasad, a pożądanie jest tematem tabu. W życiu Esti pojawia się Ronit, jej dawna kochanka i pierwsza miłość. Kiedy namiętność sprzed lat wybucha na nowo, żadna z nich nie zamierza podporządkować się regułom.
REŻYSERIA: Sebastian Lelio OBSADA: Rachel Weisz, Rachel McAdams, Alessandro NivolaBajkoranki: Co w trawie piszczy

W sobotę i niedzielę (11 i 12 sierpnia) zapraszamy na Bajkoranki. W ramach cyklu odbędzie się projekcja animacji „Co w trawie piszczy” dubbing. Przed seansem odbędzie się losowanie nagród na zasadzie konkursu Happy Seats. Po seansie zapraszamy na zabawy i animacje prowadzone przez Teatr Form Wielu. Bilety w cenie 12 złotych.

„Co w trawie piszczy” – Paskonik Tonik przybywa na łąkę, zakochuje się w królowej pszczół i wpada w złe towarzystwo.

Filmowe Lato

Przez cały lipiec i sierpień w NK Przedwiośnie panuje Filmowe Lato! Codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 11 wyświetlana jest animacja, film familijny bądź przygodowy. Bilety w cenie 15 złotych. Na wybranych seansach odbędzie się losowanie nagród na zasadach Happy Seats.

Harmonogram pokazów:

 • Piątek, godzina 11:00 – „Przygoda Nelly” dubbing,
 • Poniedziałek, godzina 11:00 – „Jak zostać czarodziejem” dubbing,
 • Wtorek, godzina 11:00 – „Patryk” dubbing,
 • Środa, godzina 11:00 – „Futrzaki ruszają na ratunek” dubbing,
 • Czwartek, godzina 11:00 – „Niesamowita historia wielkiej gruszki” dubbing.

W środę 15 sierpnia zapraszamy na Rodzinne Oglądanie i pokaz animacji „Iniemamocni 2”. Bilety w cenie 15 złotych.

Ponadto w repertuarze:

 • „Ant – Man i Osa” 2D dubbing i napisy – Ant-man i Osa próbują odkryć tajemnice przeszłości doktora Hanka Pyma i Hope van Dyne.;
 • animacja „Jak zostać czarodziejem” dubbing – Nieśmiały chłopiec odkrywa przejście do innego wymiaru, w którym spotka niesamowite stworzenia.;
 • sensacja i thriller w jednym „Odnajdę Cię” – Córka policjantki Justy – Lena zostaje uprowadzona. Kobieta, aby ją uratować decyduje się popełnić przestępstwo.;
 • animacja „Iniemamocni 2” dubbing – Podczas gdy Bob Parr zmaga się z problemami wychowawczymi swoich dzieci, jego żona Helen, znana także, jako Elastyna, realizuje swe aspiracje, podejmując pracę w lidze antyprzestępczej.;
 • musical „Mamma Mia: Here we go again!” – Sophie zachodzi w ciążę i poznaje historie z młodości swojej matki – szczególnie o czasie, w którym była ona w ciąży.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU